سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رستوران دینر این د اسکای دبی ، جزئیاتی از قیمت ها و نوع غذا

اشتراک:
رستوران دینر این د اسکای گردشگری
یکی از معروف ترین رستوران ها و جاذبه های گردشگری دبی رستوران دینر این د اسکای است، با جزئیات مختلف این رستوران از نوع پذیرایی، قیمت ها، موقعیت جغرافیایی، غذاها و دیگر نکاتی که می توانید در زمان بازدید از آنجا انتظار داشته باشید را می خوانید.

آیا می خواهید سفری فراموش نشدنی در دبی داشته باشید؟ پس می توانید رزرو رستوران دینر این د اسکای را در نظر گرفته و در ۵۰ متر بالاتر از سطح زمین غذا یا چای صرف کنید!

رستوران دینر این د اسکای دبی

یکی از ویژگی هایی که صرف غذا در این رستوران را خاص می کند این است که زمینه آن کاملا شفاف است به گزارش پرشین وی یعنی هیچ دیواری ندارد که دید شما به مناظر اطراف از بالا را محدود کند. جرثقیل مخصوص رستوران شما را بالا برده و در کنار ۲۲ نفر دیگر می نشینید و در ارتفاع ۵۰ متری در حین تماشای چشم انداز وسیع و پانورمای شهر دبی از صرف غذای تازه طبخ شده لذت می برید.

از لحظه ای که بالا می روید سرآشپز را مشغول تدارک غذایی می ببینید که مقابل تان قرار می دهد. در حالی که منتظر غذا نشسته اید می توانید از خط افق دبی و زمینه خاصی که در آن قرار گرفتید، عکس و سلفی بگیرید. از آنجا که میز به آرامی می چرخد، می توانید از جایی که نشستید تمام گوشه های شهر را تماشا کنید.

در این نقطه، منظره وسیعی از آسمان خراش های دبی مارینا، برج العرب، چرخ فلک عظیم عین دبی و جزیره خاص پالم جمیرا را همگی با هم در یک نگاه از نظر بگذرانید.

رستوران دینر این د اسکایآماده کردن غذا مقابل چشم مشتری

یکی از نکاتی که بهتر است قبل بازدید از این رستوران در نظر داشته باشید وضعیت آب و هواست. از آنجا که این رستوران در ارتفاع قرار دارد بنابراین از سطح زمین سردتر است، بنابراین بهتر است چیزی گرم تر مثل پلیور و یا ژاکت همراه داشته باشید که در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

علاوه بر این حداقل سن مجاز برای استفاده از این جاذبه گردشگری دبی ۸ سال، حداقل قد برای آن ۱۲۰ سانتی متر و حداکثر وزن مجاز برای هر فرد ۱۵۰ کیلوگرم است.

قیمت رستوران دینر این د اسکای

احتمالا خودتان حدس می زنید که صرف چای و یا غذا در این رستوران خاص قیمت کمی ندارد ولی در مقابل تجربه ای فراموش نشدنی برای مشتری های خود ارائه می دهد! به گزارش پرشین وی طبق لیست قیمت های درج شده در وب سایت رسمی این رستوران، قیمت ها بسته به زمان و روزهای هفته از ۵۹۹ تا ۷۹۹ دینار (۱۶۴ دلار تا ۲۱۸ دلار) متغیر است و البته بستگی به تغییر ارزش دینار این قیمت ها ممکن است تغییر کند.

غذاهای رستوران

منو غذاهای دینر این د اسکای طبق ذائقه های مختلف است و گزینه های گیاهی و غیر گیاهی هم برای شام و هم برای ناهار در نظر گرفته شده است. غذاهای معروف و خوشمزه ای مثل پاستا تورتلینی، استیک، مرغ و سالاد تازه در منو قرار دارد.

رستوران های خاصمناظری از جاذبه های معروف دبی

توضیحات کوتاه درباره تجربه صرف غذا در رستوران دینر این د اسکای

  • یکبار در عمر از تجربه صرف غذا در آسمان با دوستان نزدیک لذت می برید.
  • به محض رسیدن به محل از شما با نوشیدنی های تازه پذیرایی می شود.
  • لوازم خود را به جز تلفن همراه در صندوق های تعبیه شده برای مشتری ها گذاشته و به جلسات توجیحی که متقاعب آن ارائه می شود توجه کنید. سپس با کمربند به صندلی های سطلی که توسط جرثقیل بلند می شود بسته می شوید.
  • در ۵۰ متر از سطح زمین همراه با چشم اندازی از جاذبه های معروف دبی مثل برج خلیفه، برج العرب، دبی مارینا و… چای/ناهار/ شام صرف می کنید.
  • تجربه صرف غذا در این رستوران یک ساعت و نیم است و می توانید نسیم خنک را روی صورت خود احساس کنید.
  • به محض اینکه در بالا قرار می گیرد سرآشپز به صورت زنده و مقابل چشمانتان شروع به چیدمان دو گروه غذای مختلف می کند.
  • در کنار ۲۲ نفر از مشتری ها و ۵ نفر از خدمه رستوران که برای سرو و رسیدگی به نیازهای مشتری ها در آن بالا حضور دارند غذا صرف می کنید.
رستوران معروف دبیمحیط رستوران معروف دینر این د اسکای

موقعیت مکانی رستوران

رستوران دینر این د اسکای در اسکای دایو دبی و در دبی مارینا واقع شده است. به لطف موقعیت اسکای دایو دبی که روی آب واقع شده می توانید چشم انداز وسیعی از پالم جیمرا و دبی مارینا را در حین حضور در دینر این د اسکای تجربه کنید.

Address: Al Sufoh – Skydive – Al Seyahi St – Dubai – United Arab Emirates

نحوه رسیدن به رستوران دینر این د اسکای دبی

با مترو: از خط M Red به ایستگاه مترو DAMAC Properties رفته که به گزارش پرشین وی نزدیکترین ایستگاه به این رستوران است. از آنجا باید سوار تاکسی شوید که برای طی شدن یک مسیر ۷٫۸ کیلومتری ، ۱۵ دقیقه زمان می برد.

با تراموا: از ترمینال ۱ تراموا به ایستگاه مینا سیاحی بروید که نزدیکترین ایستگاه است. از آنجا سوار تاکسی شده و مسیر ۳٫۱ کیلومتری را در ۹ دقیقه طی می کند.

با اتوبوس: از اتوبوس های شماره ۸ و ۲۴ به مقصد مینا السیاحی، ایستگاه هتل  Le Meridien بروید. از آنجا یک تاکسی در عرض ۱۴ دقیقه مسیر ۴٫۳ کیلومتری را طی کرده و شما را به مقصد می رساند.

تهیه و ترجمه: گروه گردشگری پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dubaitravelguide، dinnerinthesky، thrillophilia، bayut

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس