استوری بهاره رهنما از چهره بدون آرایش و غمگین این روزهایش

تاریخ نشر :جمعه 07 اکتبر 2022 اشتراک:
عکس غمگین بهاره رهنما اخبار گوناگون
بهاره رهنما بازیگر مطرح ایرانی که که چند سال گذشته بسیار پر حاشیه بوده است بعد از اتفاقات تلخی که برای زندگی شخصی اش افتاد بیو پیج اش را با هشتگ زنان مستقل شاد تغییر داده است.

روزهایی که می گذرانیم روزهای تلخی هستند و این غم را می توان بیشتر در فضای مجازی و استوری افراد مختلف به ویژه افراد مشهور مشاهده کرد. عکس غمگین بهاره رهنما که نشان از حال و هوای این روزهایش دارد, را در پرشین وی ببینید.

عکس غمگین بهاره رهنما

استوری بهاره رهنما از چهره بدون آرایش و غمگین این روزهایش

استوری بهاره رهنما از چهره بدون آرایش و غمگین این روزهایشاستوری بهاره رهنما از چهره بدون آرایش و غمگین این روزهایش

زیبایی در درون شماست. لوازم آرایش یک راه موقتی برای زیبایی است. این روزها شاید به لطف لوازم آرایش همه زن ها زیبا هستند؛ اما تعداد کمی از خانم ها هستند که زیبایی شان را بدون استفاده از لوازم آرایش حفظ می کنند.

عکس غمگین بهاره رهنماعکس غمگین بهاره رهنما

ممکن است بخواهید تفاوت ها و دلایلی را که پشت این هاست، بدانید. آیا واقعا جلوه گر ساختن خود با لوازم آرایش، زیبایی واقعی شما را نمایان می سازد؟ حقیقتا نه. این جا به برخی نشانه های زنان زیبای بدون آرایش اشاره می کنیم.

۱- اعتماد به نفس دارند

وقتی از زنی در مورد ساختن اعتماد به نفسش سوال می شود او فورا به ظاهرش اشاره می کند. خیلی از خانم ها معتقد هستند که آرایش کردن آن ها را زیباتر می کند و باعث می شود اعتماد به نفس شان بیشتر شود، اما کسانی که به معنی واقعی کلمه اعتماد به نفس دارند، کسانی هستند که بدون آرایش آن را با خود واقعی شان با دنیا مواجه شوند. این خانم ها می دانند که چطور پوست شان را با ایراد یا بدون ایران بپذیرند.

نشانه های زنان زیبای بدون آرایشنشانه های زنان زیبای بدون آرایش

۲- زیبایی واقعی شان را با کمال میل در آغوش می گیرند

وقتی خودتان هستید، ذاتا زیبا به نظر می رسد و زیبایی درونی تان شکوفا می شود. زیبایی درونی از طریق آرایش شکوفا نمی شود. خانم های زیبا این را می دانند، بنابراین از آرایش دوری می کنند. آن ها هم چنین می دانند که چقدر افراد زیبایی درونی را می ستایند. هرچقدر طبیعی تر باشید، زیباتر به نظر می رسید.

۳- پوست سالم تر خود را به رخ می کشند

لوازم آرایش از انواع مخلتف مواد شیمیایی درست شده اند. بنابراین وقتی آن ها را روی پوست تان قرار می دهید آیا می دانید پوست تان را چه زجری می دهید؟ بنابراین خانم هایی که آرایش نمی کنند پوست سالم تری دارند، پوست آن ها آزادانه نفس می کشند و چون آن ها از مصرف این مواد خودداری می کنند، از پوست خود بیشتر مراقبت می کنند. به عنوان مثال هر روز پوست شان را تمیز و مرطوب می کنند و زیاد آب می نوشند.

۴- هرگز دیر نمی کنند

یک ویژگی این گروه از بانوان این است که آن ها هرگز برای کار یا بیرون رفتن دیر نمی کنند. آن ها غذاخورده، لباس پوشیده، تمیز و مرتب بیرون می روند. یک مزیت دیگر آن ها این است که همیشه برای بیرون رفتن آماده اند. آن ها هرگز شما را ساعت ها برای آماده شدن منتظر نمی گذارند. هر خانمی به طور متوسط روزانه ۲۰ تا ۴۵ دقیقه طول می کشید تا آرایش کند. تصور کنید که چقدر خوب می شود اگر این زمان را صرفه جویی کنید و آن را به کار مورد علاقه دیگری اختصاص دهید.

۵- ساده پوش هستند

از آن جایی که این زن ها همیشه و همه جا برای بیرون رفتن آماده اند، خیلی فعال هستند. آن ها از آفتاب و خراب شدن آرایش شان از گرما یا باران نمی ترسند. آن ها به خوبی شرایط را می سنجند و همین فراغ بال اجازه می دهد از شرکت در انواع ماجراجویی ها خسته نشوند.

اینستاگرام ـ همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس