جشن تولد علی دایی با تاخیر به مناسب درگذشت انصاریان و میناوند

تاریخ نشر :چهارشنبه 17 مارس 2021 اشتراک:
تولد علی دایی اخبار گوناگون
در این تصاویر جشن تولد علی دایی را در دفتر کارش می بینید

علی دایی فوتبالیست سابق تیم ملی ایران و آقای گل جهان است. این بازیکن مطرح سالها در تیم ایران بازی کرد و گل های سرنوشت سازی به ثمر رساند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از جشن تولد علی دایی را برای شما قرار دهیم که همکارانش برای او گرفتند

جشن تولد علی دایی فوتبالیست

‎علی دایی ۱۴ بهمن ۹۹ پنجاه و یکمین سالروز تولدش را پشت سر گذاشت، اما برخلاف هر سال خبری از جشن تولد و کیک بریدن توسط کاپیتان پیشین تیم ملی ایران نبود. ‎آقای گل فوتبال جهان به احترام درگذشت زنده‌یاد مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان که از همبازیان او بودند، امسال جشن تولد را در روز ۱۴ بهمن نگرفت و با تاخیر این کار را انجام داد.

تولد علی داییتولد علی دایی فوتبالیست
جشن تولد آقای داییجشن تولد آقای دایی

‎همکاران و دوستان نزدیک علی دایی امروز و با تاخیر حدودا ۴۰ روزه به احترام درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، در دفتر کار اسطوره فوتبال ایران دور هم جمع شدند و برای او جشن تولد گرفتند.

‎علی دایی که برای دومین فصل پیاپی دور از فوتبال و البته دلتنگ آن است،
تجارت‌های مختلفی انجام می‌دهد و فاصله گرفتن از حرفه سرمربیگری و
ورزش موجب شده تا او با تمرکز بیشتری بیزینس‌های خود را داشته باشد

جشن تولد آقای گل جهانجشن تولد آقای گل جهان

بد نیست درباره علی دایی بیشتر بدانید

علی دایی در سال ۱۳۴۸ در اردبیل و درمحله خیرال متولد شد. در سال ۱۳۶۶ در رشته مهندسی عمران در دانشگاه شریف پذیرفته شد، اما به دلیل بازی فوتبال در گزینش ورود به دانشگاه رد شد. همان سال در رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب هم قبول شد و دو ترم هم به دانشگاه رفت؛ ولی در سال ۱۳۶۷ دوباره در کنکور شرکت کرد و این‌بار بدون آن که گزینش گریبانگیرش شود در رشته مهندسی متالورژی دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و لیسانس خود را بهمن ماه سال ۱۳۷۱ از همان دانشگاه دریافت کرد.

فوتبالیست معروففوتبالیست معروف

به بهانه جشن تولد علی دایی درباره اینب ازیکن فوتبال بیشتر صحبت می کنیم. او تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه آزاد ادامه داد. وی متأهل است و اکنون ساکن محله شهرک غرب در تهران می‌باشد. وی یک دختر به نام نورا دارد. علی دایی علاوه بر فوتبال، درتجارت نیز موفق بوده‌است و گرداننده چندین شرکت بزرگ، چند فروشگاه، کارخانه تولیدی پوشاک ورزشی و عضو اتاق بازرگانی تهران است.

آقای گل جهان و همسرشآقای گل جهان و همسرش

علی دایی علاوه بر کار‌های پوشاک ورزشی در ساختمان‌سازی نیز فعالیت دارد.
علی دایی در شهرک گلستان شهر زادگاهش (اردبیل) یک مدرسه در مقطع
متوسطه (هنرستان کار و دانش) به نام ابوالفضل دایی (پدرش) ساخته‌است
و از خیرین مدرسه ساز اردبیل می‌باشد.

ورزش ۳

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس