دلایل عجیب پسر ۱۸ ساله ایلان ماسک برای تغییر جنسیت و داشتن نام خانوادگی مادرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
پسر ایلان ماسک  اخبار گوناگون
در این مطلب ماجرای تغییر جنسیت پسر ایلان ماسک را مشاهده می کنید که می خواهد نام خانوادگی اش را نیز تغییر دهد

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان و مالک تسلاست. او که بخاطر فعالیت هایش در مرکز توجه رسانه ها قرار دارد تاکنون چندین بار ازدواج کرده و حواشی بسیاری پیرامونش وجود دارد. امروز در پرشین وی می خواهی درباره تغییر جنسیت پسر ایلان ماسک صحبت کنیم.

تغییر جنسیت پسر ایلان ماسک

ایلان ماسک که دارایی ۲۱۳ میلیارد دلاریش، او را به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل کرده است و هنوز نتیجه درخواست خرید میلیارد دلاری توییترش به نتیجه نرسیده است، با در خواست عجیب پسرش مواجه شد. پسر ۱۸ ساله ایلان ماسک با ارائه اسنادی به دادگاه خواستار تغییر جنسیت و عوض کردن نام خانوادگی خود شد و گفت به این دلیل چنین خواسته ای دارد که دیگر با پدر بیولوژیکی‌اش زندگی نمی‌کند و نمی‌خواهد به هیچ‌وجه، چه از لحاظ ظاهری و چه خویشاوندی نسبتی با پدر بیولوژیکی‌ اش داشته باشد.

پسر ایلان ماسک تغییر جنسیت پسر ایلان ماسک

خاویر ماسک ۱۸ ساله، در ۱۸ آوریل در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، مدارک خود را ارائه کرد تا پس از این با نام ویویان جنا ویلسون شناخته شود. او توضیح داد که می خواهد نام خانوادگی مادرش را داشته باشد. خاویر در مورد اینکه آیا پدر میلیاردرش از او حمایت مالی می کند و یا اینکه آیا این کارها برای دریافت حمایت مالی بیشتر اوست، اظهار نظر نکرد. معلوم نیست ماجرای پشت درخواست تغییر جنسیت و نام خانوداگی پسر ماسک دقیقا چیست. ایلان ماسک هنوز اظهار نظری نکرده است و مشخص نیست که آیا او قبل از ارائه اسناد به دادگاه از برنامه پسرش مطلع بوده است یا خیر.

پسر ایلان ماسک پسر ایلان ماسک معروف

ماسک در سال ۲۰۰۸ با مادر خاویر، نویسنده کانادایی، جاستین ویلسون ازدواج کرد. در سال ۲۰۰۲ آنها صاحب پسری به نام نوادا شدند که پس از ۱۰ روز به خاطر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) درگذشت.

فرزندان ماسک

پس از مرگ اولین فرزندشان، آنها صاحب پسران دوقلو، خاویر و گریفین و پسران سه قلو دیمین، کای و ساکسون شدند. این پنج پسر نوجوان علیرغم اینکه پدرشان حضانت مشترک را برعهده دارد، نسبتاً حضور کم رنگی در زندگی ماسک دارند. در ماه آگوست، ماسک و گرایمز، شریک زندگی سابقش به همراه حداقل سه پسر از پنج پسر نوجوان خود از فلورانس ایتالیا دیدن کردند، اما مشخص نبود که آیا خاویر نیز در میان آنها بوده است یا خیر.

فرزندان ماسکفرزندان ماسک

ماسک و خواننده کانادایی گرایمز ۳۴ ساله، در می ۲۰۲۰ صاحب پسری به نام X AE A-XII شدند که با نام X شناخته می شود. در دسامبر ۲۰۲۱ فرزند دومشان، دختری به نام Exa Dark Sideræl ، معروف به Y به دنیا آمد. گفته می شود که گرایمز هم اکنون با بردلی ادوارد منینگ، سرباز آمریکایی که اطلاعات محرمانه آمریکا را در اختیار سایت ویکی لیکس گذاشته بود، در ارتباط است. بردلی منینگ در ۲۳ آگوست ۲۰۱۳ خود را از اقلیت های جنسی معرفی کرد و نام جدید خود را چلسی الیزابت منینگ گذاشت.

ماسک ۵۰ ساله در ماه‌های اخیر به دلیل اظهارنظرهایی که برخی ادعا می‌کردند
در تضاد با پذیرش، اقلیت های جنسی است، مورد انتقاد قرار گرفته است.
اما او اصرار دارد که کاملاً طرفدار حقوق اقلیت های جنسی است و
امتیاز بالای تسلا در لیست بهترین مکان‌ها برای کار اقلیت های جنسی
را به عنوان مدرکی بر ادعای خود مطرح می کند.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس