جزییات بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش روی آنتن زنده از زبان خودش

تاریخ نشر :دوشنبه 03 مه 2021 مشاهده : 729
جزییات بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش روی آنتن زنده از زبان خودشاخبار گوناگون
در این ویدئو جزئیات بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش را از زبان خودش می بینیم

روز گذشته همزمان با روز معلم برنامه کادر فنی در شبکه ورزش معلم نمونه کشور را دعوت کرده و با او مصاحبه ای انجام داد. در حین این گفتگو خانم الناز کوسلی ناگهان تعادل خود را از دست داد و بیهوش شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش را از زبان خودش ببینیم

ماجرای بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش

جزییات بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش خانم الناز کوسلی معلم
نمونه کشوری از شهر گنبد کاووس در پخش زنده از زبان خودش

ویدئو صحبت های الناز کوسلی

بد نیست درباره الناز کوسلی بیشتر بدانید

الناز کوسلی معلم ورزش نمونه کشوری که میهمان برنامه کادر فنی شبکه ورزش بود، روی آنتن زنده ناگهان از هوش رفت و بعد از بیهوش شدن وی، برنامه به سرعت قطع شد و شبکه ورزش تصاویر آرشیوی پخش کرد. به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، میهمان برنامه به دلیل افت فشار، تعادلش را از دست داد و در حین برنامه زنده، روی زمین افتاد اما خوشبختانه مشکل حادی وجود نداشت و این معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است.

بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش

الناز کوسلی

الناز کوسلی متولد ۱۳۷۴ از شهرستان بندرترکمن که در حال حاضر در شهرستان گنبد کاووس ساکن بوده و به عنوان دبیر تربیت بدنی در آموزش و پرورش خدمت می کند. او در رشته کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی تحصیل کرده و فارغ التحصیل دبیری تربیت بدنی از دانشگاه فرهنگیان شهرستان گرگان است.

از دوران ابتدایی با توجه به علاقه که به ورزش و فعالیت‌های فرهنگی داشت، وارد این حوزه شده و در مسابقات قرآن و پرتاب توپ شرکت کرده و منتخب شهرستان و سپس به مسابقات استانی راه یافت. به بهانه بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش درباره این معلم بیشتر صحبت می کنیم

بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش

معلم نمونه

کوسلی در دوران متوسطه ، منتخب تیم والیبال آموزشگاه‌های استان شد و در زمینه علمی منتخب المپیاد شیمی در سطح استان شد و به مسابقات کشوری در شهرستان تبریز راه پیدا کرد.او در تمام دوران تحصیل عضو فعال بسیج دانش آموزی و عضو شورای پایگاه مقاومت محلی بود.

علت کسب عنوان معلم نمونه کشوری

وی به علت طرح ابتکاری طراحی جداول آموزشی و فعالیت‌های خارج از
وظیفه برای پیگیری دانش آموزان بازمانده از تحصیل عنوان معلم نمونه
کشوری را کسب کرد.

اینستاگرام و حرف تازه

2021-05-03 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی