شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آنجلینا جولی و دخترش شیلو جولی پیت در کنسرت گروه راک ایتالیایی

تاریخ نشر :دوشنبه 11 جولای 2022 اشتراک:
آنجلینا جولی و دخترش شیلو اخبار گوناگون
در این ویدئو حضور آنجلینا جولی و دخترش شیلو را در یک کنسرت مشاهده می کنید. خانم جولی بعد از طلاق سرپرستی فرزندانش را برعهده گرفت

آنجلینا جولی بازیگر سرشناس هالیوودی است که چند سال پیش از برد پیت جدا شد و حضانت فرزندانش را بر عهده گرفت. او کارهای انسان دوستانه زیادی انجام می دهد. حضور او در اوکراین پس از جنگ از مهمترین اقداماتش بود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حضور آنجلینا جولی و دخترش شیلو را در یک کنسرت برای شما قرار دهیم

آنجلینا جولی و دخترش شیلو

آنجلینا جولی و دخترش شیلو جولی پیت، در یک تفریح مادر-دختری، به کنسرت گروه راک ایتالیایی مونسکین در رم رفتند.

ویدئویی از بازیگر معروف هالیوود و دخترش در کنسرت

درباره شخصبت آنجلینا جولی بعد از حضور در اوکراین بیشتر بدانید

جولی اولین فرزندش را در سال ۲۰۰۲ از پرورشگاهی در کشور کامبوج به سرپرستی گرفت. دو سال بعد سرپرستی زهارا (زهرا) را در سال ۲۰۰۵ از پرورشگاهی در اتیوپی به عهده گرفت. زهارا در آن زمان ۶ ماه داشت. جولی پاکس ۳ ساله را در سال ۲۰۰۷ از پرورشگاهی در ویتنام به سرپرستی گرفت. بعد از این ۳ فرزند هم از همسر سابقش برد پیت به دنیا آورد و حالا ۶ فرزند دارد.

آنجلینا جولی و دخترش شیلوآنجلینا جولی در اوکراین

در ابتدای شروع جنگ اوکراین هم آنجلینا جولی سفری معنادار به یمن انجام داد و خواست تا پیش از کنفرانس عالی سالانه تعهد، توجه جهانیان را به این فقیرترین کشور عربی که سال‌هاست درگیر جنگ است، جلب کند.

جولی در پستی در اینستاگرام خود نوشت: «در حالی که ما به تماشای وحشتی که در اوکراین در حال وقوع است ادامه می‌دهیم و خواستار توقف فوری آن هستیم من این‌جا در یمن هستم تا از افرادی که به شدت نیاز به صلح دارند حمایت کنم.»

آنجلینا جولی و دخترش شیلوآنجلینا جولی

وی افزود: «این‌جا یکی از بدترین بحران‌های انسانی جهان است. در جهان در سال ۲۰۲۲ هر ساعت یک غیرنظامی کشته یا مجروح می‌شود. اقتصاد ویران شده از جنگ و بیش از ۲۰ میلیون یمنی در این‌جا برای زنده مانده به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند.» جولی بحران پناهجویان یمنی را با بحران انسانی در اوکراین مقایسه کرد و تاکید کرد که «همه» مستحق حمایت و پشتیبانی هستند.

خبرانلاین و اقتصادنیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس