چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

آپارتمان های نوساز منطقه ۳ تهران چند؟

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
آپارتمان منطقه ۳ تهران اخبار گوناگون
در این مطلب درباره قیمت یک واحد آپارتمان منطقه ۳ تهران صحبت می کنیم تا ببینیم با چه مقدار پول می توان در آنجا صاحب خانه شد

قیمت خانه و زمین در تهران به طرز سرسام آوری بالا رفته است. این وضعیت در مناطق شمال تهران و به اصطلاح بالای شهر خیلی بیشتر است. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره قیمت آپارتمان منطقه ۳ تهران صحبت کنیم

قیمت آپارتمان منطقه ۳ تهران

منطقه ۳ تهران از محله‌های سرسبز و خوش آب و هوا تشکیل شده است، به همین علت افراد زیادی متقاضی سکونت در این محله‌ها هستند‌. به علت وجود مراکز خرید گسترده و بافت متراکم و فشرده‌ای که این مناطق دارند در روز شاهد رفت و آمد بسیاری از مردم در این نقاط هستیم که این ترددها موجب شلوغ شدن این محله‌ها می‌شوند.

این منطقه از شمال به بزرگراه شهید چمران، بزرگراه شهید مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی و از جنوب به بزرگراه شهید همت و از غرب به بزرگراه شهید چمران محدود می‌شود. در این گزارش خانه‌های نوساز منطقه ۳ تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

آپارتمان منطقه ۳ تهرانوضعیت آپارتمان منطقه ۳ تهران

واحد آپارتمانی نوساز در محله قلهک با متراژ ۵۰ متر درحالی که این واحد تک خوابه باشد ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.برای خرید واحد نوساز دیگری در ظفر با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب به بودجه‌ای معادل ۱۱ میلیارد تومان احتیاج دارید.

خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران

با سرمایه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان میتوانید آپارتمانی نوساز در جردن با متراژ ۱۱۸ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.آپارتمانی نوساز در محله زرگنده با متراژ ۱۰۵ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحد دیگری در همین محله با متراژ ۱۰۵ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.آپارتمان دیگری در محله ونک با متراژ ۱۴۵ متر و ۳ اتاق خواب با توجه به نوساز بودن این آپارتمان ارزشی معادل ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمان منطقه ۳ تهرانقیمت آپارتمان منطقه ۳ تهران

همچنین بودجه لازم برای خرید واحدی نوساز در محله میرداماد با متراژ ۱۶۳ متر
و ۳ اتاق خواب قیمتی بالغ‌بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده
و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند.
قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان،
شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

اقتصاد آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس