شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲

تغییر قیافه عجیب مرجانه گلچین با آرایش غلیظ قبل از رفتن به عروسی

تاریخ نشر :جمعه 26 مه 2023 اشتراک:
آرایش غلیظ مرجانه گلچین اخبار گوناگون
مرجانه گلچین از یک خانواده کاملا هنری پا به عرصه بازیگری گذاشته است. او انقدر مهربان و توانمند است که همه همکارانش علاقه بسیار زیادی به او دارند. بازی در سریال های طنز از او چهره ای دوستداشتنی در میان مردم ساخت.

خانم گلچین که یک دهه که از ازدواجش گذشت تصمیم گرفت بین عشق به بازیگری و همسر بودن یکی را انتخاب کند , او با چند سریال طنز ظاهر شد و جایگاه بسیار خوبی را در میان بازیگران طنز کشورمان پیدا کرد. خانم گلچین که این چند سال با مادرش زندگی می کرد بعد از از دست دادنش بسیار از او یاد می کند و می نویسد او که این روزها گاهی به عنوان مدل نیز فعالیت می کند عکس های مدلینگ خود را منتشر کرد. آرایش غلیظ مرجانه گلچین قبل از رفتن به عروسی را در پرشین وی ببینید.

آرایش غلیظ مرجانه گلچین

خانم گلچین نوشت :

مادرم آن روزها همه چیز برایش حیف بود، جز خودش!

یک صندوق چوبی بزرگ داشت پر از چیزهای حیف! در خانه ما به چیزهایی حیف گفته می‌شد که نباید آنها را مصرف می‌کردیم..!!

نباید به آنها دست می‌زدیم، فقط هر چند وقت یک بار می‌توانستیم آنها را خیلی تند ببینیم و از شوق داشتن آنها حَظ کنیم و از حسرت نداشتن آنها غصه بخوریم!

حیف مادرم که دیگر نمی‌تواند درِ صندوقِ حیف را باز کند و چیزهای حیف را در بیاورد و با دست‌های ظریف و سفیدش، آنها را جلوی چشمان پر احساسش بگیرد و از تماشای آنها لذت ببرد!

مادرم هیچ وقت خود را جزو چیزهای حیف به حساب نیاورد… دستهایش، چشم‌هایش، موهایش، قلبش، حافظه‌اش، همه چیزش را به کار انداخت و حسابی آنها را کهنه کرد.

آرایش غلیظ مرجانه گلچینآرایش غلیظ بازیگر زن طنز

حالا داشته‌هایش آنقدر کهنه شده که وصله بردار هم نیست…

حیفِ مادرم که قدر حیف‌ترین چیزها را ندانست! قدر خودش را ندانست و جانش را برای چیزهایی که اصلا حیف نبودند تلف کرد …

قرار نیست ما هم حیف بشیم قدر خودتونو بدونید زندگی ما به اندازه کافی توی این سالهای سخت، حیف شده حیف ترش نکنیم

ممنون از دکتر پوستم سر کار خانم دلارام ایرانچی که واقعا از کارشون راضیم و کار بلدن ممنون از هر کسی که باعث حال خوبم میشه قدر عزیزانمون رو بدونیم قدرتونو میدونم و دوستتون دارم عکسهای عروسیه دوست داشتید ببینید

مرجانه گلچین با میکاپ

چهره بازیگر زن بعد از میکاپچهره بازیگر زن بعد از میکاپ
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس