جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

آشپزی بنیامین بهادری از غذای مورد علاقه دخترش بارانا

تاریخ نشر :شنبه 03 دسامبر 2022 اشتراک:
آشپزی بنیامین بهادری اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئویی از آشپزی بنیامین بهادری را مشاهده می کنید که غذای مورد علاقه دخترش را درست کرده است

بنیامین بهادری خواننده معروف موسیقی پاپ است که دوبار ازدواج کرده و سه فرزند دارد. همسر اول او در یک تصادف جان سپرد و دخترش بارانا از همسر اولش است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از آشپزی بنیامین بهادری برای دخترش را برای شما قرار دهیم

آشپزی بنیامین بهادری خواننده

آشپزی بنیامین بهادری برای دخترش بارانا در خانه

ویدئویی از آشپزی خواننده معروف برای دخترش

اهمیت آشپزی و غذا پختن آقایون در خانه

قطعاً همه دوست دارند که زمان‌های خاصی را در کنار خانواده به کارهای مورد علاقه خود بپردازند، یکی از این علایق صرف غذا در کنار یکدیگر است.

در زندگی مشترک، بهتر است زن و مرد به هم دیگر کمک کنند و تا جایی که می شود به یاری هم بروند هیچ مشکلی ندارد اگر مرد آشپزی کند و یا در کارهای منزل به همسرش یاری رساند.

آقای خونه، اگه حال نداری خونه را جارو کنی یا ظرفا را بشوری، حداقل یه غذا بپز… .

آشپزی بنیامین بهادری آشپزی آقایون در خانه

البته دوستان الان می‌گن ما ربات جاروبرقی داریم که خودش خونه را جارو می کنه یا ماشین ظرفشویی داریم یا سرخ‌کن داریم که خودشون این کارها را می کنه یا سیب‌زمینی منجمد آماده است. چقدر الکی زحمت بکشیم! ما این‌همه پول دادیم این وسایل را گرفتیم؛ باز هم بریم کارم کنیم؟!!

یکی از مشاورین می گفت: بعد سخنرانی در همایشی، دیدم مادری داره بند کفش پسرش را می‌بنده. به اون مادر گفتم: “همین کار امروز شما، باعث طلاق‌گرفتن این پسر توی آینده می شه”.

منظور اینه که وقتی مادرها همه کارهای پسراشون را می کنند، پسرها بعداً از همسرانشون هم همین انتظارات را دارند و درنتیجه، هیچ‌وقت پسر، “مهارت تاب‌آوری” (صبر) در مقابل مشکلات و سختی‌های زندگی را یاد نمی گیره، و البته “مهارت حل مسئله” را هم یاد نمی گیره تا بتونه در مقابل مشکلات، اول، اونها را به مسئله تبدیل کنه و بعد، اون ها را حل کنه.

آشپزی بنیامین بهادریغذا پختن مردان

خب، از سیب‌زمینی سرخ‌کردۀ شوهر پَز نگذریم. معمولاً خانوم و بچه‌ها سیب‌زمینی سرخ‌کرده دوست دارند و شما به‌عنوان خودشیرینی هم که شده، می‌تونید داوطلب درست‌کردنش بشید.

اینستاگرام و تبیان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس