چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

بوسه اشرف حکیمی بر چهره مادرش تیتر اول روزنامه ها شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
اشرف حکیمی و مادرش اخبار گوناگون
در این ویدئو لحظه احساسی بازیکن تیم ملی مراکش اشرف حکیمی و مادرش را در ورزشگاه جام جهانی را مشاهده می کنید

اشرف حکیمی بازیکن تیم ملی فوتبال مراکش است که در اتفاقی شگفت انگیز تیم ملی اسپانیا را از گردونه جام جهانی حذف کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از لحظه احساسی اشرف حکیمی و مادرش را برای شما قرار دهیم

اشرف حکیمی و مادرش

حکیمی که گل پیروزی بخش برابر اسپانیا را به ثمر رساند ابتدا برای قدردانی سراغ مادرش رفت؛تصویر او در آغوش مادرش در بازی قبل هم بسیار پربازدید شده بود.

اشرف حکیمی و مادرشعکس اشرف حکیمی و مادرش
اشرف حکیمی و مادرشبوسه اشرف حکیمی و مادرش

اشرف حکیمی گفت :

من از خانواده‌ای بسیار فقیر بودم . مادر من برای امرار معاش خانه مردم را نظافت میکرد و پدرم دستفروش خیابانی بود . من رویای فوتبالیست بودن را در سر داشتم و مادرم ، پدرم و برادرانم برای من فداکاری میکردند تا به آرزوی خودم برسم . حالا نوبت من است که به آنها کمک کنم زندگی خوبی داشته باشند

ویدئویی از لحظه احساسی بازی مراکش و اسپانیا

طعنه اشرف حکیمی به سرمربی اسپانیا با رقص پنگوئنی

ستاره مراکشی، پس از حذف اسپانیا از جام‌جهانی ۲۰۲۲ به رقص پنگوئنی پرداخت و دلیل این کارش اکنون مشخص شده است.

تیم ملی مراکش در شبی باورنکردنی اسپانیا را از مرحله یک‌هشتم نهایی حذف کرد و برای اولین بار در تاریخ به مرحله یک‌چهارم رسید. شاگردان لوئیس انریکه که در طول ۱۲۰ دقیقه نفس‌گیر نتوانستند دروازه مراکش را باز کنند، در ضربات پنالتی هم ناکام بودند و مراکش با گل چیپ اشرف حکیمی کار را تمام کرد و در میان بهت و حیرت همگان به دور بعدی صعود کرد.

اشرف حکیمی بعد از گلزنی حرکات عجیبی انجام داد و رقص پنگوئنی کرد. به نظر می‌رسد که او می‌خواست طعنه‌ای به لوئیس انریکه بزند که به خاطر انتخاب ترکیب تیمش، خصوصا حذف سرخیو راموس تعجب خیلی‌ها را برانگیخت.

اشرف حکیمی و مادرششادی اشرف حکیمی

زمانی که حکیمی در آکادمی رئال مادرید بود سال‌ها از نزدیک می‌دید که این مدافع میانی چطور خط دفاع رئال مادرید را تحت سلطه خود دارد و چه مهره ارزشمندی برای این تیم است، و برای او احترام زیادی قائل است. حالا به نظر می‌رسد که این گل با رقص پنگوئنی به اسطوره رئال تقدیم شده، زیرا زمانی که حکیمی و راموس برای پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کردند هنگام شادی پس از گل باهم رقص پنگوئنی کردند. حکیمی هم همین کار را در قطر کرد و یاد راموس را زنده کرد.

مراکش تنها تیم آفریقایی است که بعد از غنا در سال ۲۰۱۰، موفق شد به جمع هشت تیم نهایی جام‌جهانی برسد و تنها تیم غیر اروپایی و غیر آمریکای جنوبی باقی مانده در این تورنمنت است.

اینستاگرام و پارسینه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس