چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

زنان یگان در میدان بهارستان , تصویری که پر بازدید شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
زنان یگان ویژه در بهارستان اخبار گوناگون
کشور ما چند ماهی است روزهای آرامی را سپری نمی کند در برخی شهر ها شاهد درگیری هایی هستیم که تا کنون منجر به از دست رفتن جمعی از هموطنانمان شده است.

وظیفه پلیس ایجاد امنیت برای مردم است و از انجا که اتفاقات اخیر در کشور با موضوع زنان پیگیری می شود نیاز به حضور زنان پلیس با امادگی جسمانی بالا بود. زنان یگان ویژه که از مدت ها قبل آموزش دیده بودند این روزها ماموریت های جدید را تجریه می کنند. تصویری پر بازدید از زنان یگان ویژه در بهارستان را در پرشین وی ببینید.

زنان یگان ویژه در بهارستان

تصویری از بانوان یگان ویژه پلیس ‌در میدان بهارستان تهران در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است.

تصویری پربازدید از زنان یگان در میدان بهارستان

 

زنان یگان ویژه در بهارستانزنان یگان ویژه در بهارستان

فرمانده یگان های ویژه ناجا قبل از حوادث اخیر

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء های گذشته در برخورد با نا امن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

سردار حسن کرمی در جمع کارکنان واحد زنان یگان‌ های ویژه ناجا از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگان‌ های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی و در آینده نزدیک در سایر استان ها تشکیل خواهد شد.

 واحدهای عملیاتی زنانواحدهای عملیاتی زنان

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، کار اصلی زنان یگان ویژه را در صحنه‌های عملیاتی، شناسایی ، دستگیری، انتقال و مستندسازی گفت : در حوزه‌های مختلف از جمله طرح‌های مردم یاری نیز برای زنان یگان ویژه کار و مأموریت تعریف شده است.

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی با تاکید براینکه کار و مسوولیت اصلی زنان یگان ویژه، شناسایی، عملیات روانی و دستگیری افرادی است که مردان یگان ویژه به دلیل رعایت موازین شرعی نمی توانند در صحنه ناآرامی اجتماعی آنها را دستگیر کنند گفت: این زنان یگان ویژه هستند که این اقدامات را انجام داده و در مرحله بعد هم افراد دستگیر شده را منتقل می‌کنند.

 یگان های ویژهیگان های ویژه

سردار کرمی با بیان این مطلب که زنان یگان ویژه در کنار یگان مردان در ماموریت ها حضور دارند از توسعه یگان ویژه زنان و استقرار آنها در تمام استان‌ها در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته زنان یگان ویژه در ۱۰ استان مستقر بودند.

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی با اعلام این مطلب که در سال جاری گردان زنان یگان ویژه در سه حوزه افسری، کادر و درجه داری فعال خواهند بود خاطرنشان کرد: یک گردان از زنان یگان ویژه هم در تهران مستقر هستند.

چندثانیه ـ تسنیم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس