پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲

تیپ جدید هوتن شکیبا با موهای خیلی کوتاه در برنامه زنده

تاریخ نشر :یکشنبه 23 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
هوتن شکیبا را می توان یکی از بهترین بازیگران مرد این سال ها به شمار آورد. او بعد از دیده شدن در نقش حبیب لیسانسه ها به شدت مورد توجه کارگردان های سینمایی قرار گرفت و خیلی زود به سیمرغ بلورین جشنواره فجر رسید.

هوتن شکیبا که این روزها از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار است و صدای او برای عروسک بچه مهمونی دل بسیاری از هوادارانش را برده است. او مقابل فریدون جیرانی نشست و به سوالات او در برنامه این کاگردان خوش قریحه پاسخ داد. اتفاق عجیبی که در برنامه ۳۵ فریدون جیرانی با حضور هوتن شکیبایی رخ داد را در پرشین وی ببینید.

برنامه ۳۵ فریدون جیرانی

در برنامه ۳۵ فریدون جیرانی برق رفت. مهمان این قسمت برنامه هوتن شکیبا بود که به دلیل اتصال لامپ بالای سر او به ناچار برنامه زنده قطع شد.

اتفاق وحشتناک برای هوتن شکیبا وسط برنامه زنده

نگاهی به برنامه اینترنتی ۳۵

از اولین روز های پخش ۳۵ در فضای مجازی، می شد حدس زد که علاقه مندان به سینما، می توانند منتظر برنامه ای متفاوت باشند؛ برنامه ای که فریدون جیرانی روزنامه نگار قدیمی و مجری سابق «هفت» اجرا و سردبیری آن را به عهده دارد. این روز ها که پخش «هفت» متوقف شده، احتمالاً می توانیم بیشتر از گذشته، به ۳۵ به عنوان برنامه ای مهم و جریان ساز، اعتماد کنیم.

هوتن شکیبا بازیگر ملاقات خصوصیهوتن شکیبا بازیگر ملاقات خصوصی

ضرباهنگ یکی از اشکالات عمده سری قبلی ۳۵ یکنواختی ریتم برنامه بود که گاهی باعث خستگی مخاطب می شد. جیرانی در سری جدید برنامه اش سعی کرده، با تهیه میان برنامه های بیشتر، مانند مصاحبه های تکمیل کننده بحث و معرفی مهمانان، این نقیصه را برطرف کند.

تیپ جدید هوتن شکیبا با موهای خیلی کوتاه در برنامه زندههوتن شکیبا بازیگر لیسانسه ها

از سوی دیگر، سری قبلی ۳۵ فقط یک میان برنامه داشت که در آن پویان عسگری، با ریتم بسیار خوب و دقت نظر بی غرضانه، به معرفی فیلم های ایرانی و خارجی می پرداخت. این بخش که مورد توجه مخاطبان هم واقع شده بود و کمک شایانی به آن ها در انتخاب فیلم های مورد علاقه شان می کرد، در سری جدید حذف شده که شاید این اقدام جیرانی به معنای از بین رفتن یکی از نقاط قوت ۳۵ باشد. رویکرد جیرانی در آغاز سری جدید ۳۵ مقابل مخاطبانش نشست و اولویت برنامه اش را تحلیل مسائل روز سینمای ایران اعلام کرد؛

برنامه اینترنتی 35برنامه اینترنتی ۳۵

نه صرفاً ایجاد جذابیت و جنجال. قسمت دوم ۳۵ با معرفی یک مقاله و یک مصاحبه به مخاطبان و توصیه مردم به مطالعه یک مجله آغاز شد تا سیاست تحلیلی در سری جدید ۳۵ باورپذیرتر شود. برنامه ای که هدفش صرفاً صحبت کردن درباره زندگی خصوصی سلبریتی ها نیست و اغلب میزبانِ کارگردان ها به عنوان مؤلفان اصلی فیلم هاست.۳۵ می تواند در فضایی که محتوای برنامه های مشابه بیشتر به زرق وبرق فضای سینما توجه دارد، نشانه ای امیدوارکننده از تولید برنامه های پرمحتوا باشد.

عملکرد فریدون جیرانی

جیرانی و گروهش می توانند با تقویت اتاق فکرشان، جریان برنامه سازی در حوزه سینما را ارتقا دهند و مردم را با کسانی آشنا کنند که حرفی برای گفتن و اندیشه ای برای مطرح کردن دارند. اعتبار سردبیر فریدون جیرانی بدون تردید یکی از باسابقه ترین فیلم سازان و روزنامه نگاران سینمای ایران است و به واسطه همین سابقه و اعتبار، توانسته مهمانانی را برای حضور در ۳۵ متقاعد کند که معمولاً در برنامه های مشابه حاضر نمی شوند. به عنوان مثال کیومرث پوراحمد از آن دسته فیلم سازانی است که خیلی در تلویزیون دیده نمی شود، اما اعتبار فریدون جیرانی، می تواند او را برای حضور در این برنامه راضی کند.

برنامه ۳۵ فریدون جیرانیبرنامه ۳۵ فریدون جیرانی

در کنار این نفوذ و اعتبار، خود جیرانی هم در دعوت کردن از مهمانانش دقت نظر به خرج می دهد و تحت تأثیر درخشش های مقطعی نیست. دکـــور دکور ۳۵ در سری جدید، پیشرفت داشته و شکلی متفاوت از دکور اغلب برنامه های مشابه پیدا کرده است. برخلاف بیشتر برنامه های مشابه که از دکور های پرنور و اغلب از تصاویر بازیگران و پوستر های فیلم ها استفاده می کنند، رنگ غالب در دکور سری جدید ۳۵ تیره و تصویر زمینه گفت وگو هم، نمایی از شهر تهران است.

اینستاگرام ـ خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس