دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

پلاکارد خبرساز زن جوان ایرانی در بازی با آمریکا

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
بازی با آمریکا اخبار گوناگون
در این مطلب تصویری برای شما قرار می دهیم که در آن پلاکاردی که زن جوان ایرانی در بازی با آمریکا برده بود را مشاهده می کنید

تیم ملی ایران شب گذشته مقابل تیم ملی آمریکا مغلوب شد و مسابقه را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی برای شما قرار دهیم که در آن پلاکاردی که یک زن ایرانی در بازی با آمریکا به ورزشگاه برده بود را مشاهده می کنید

پلاکاردی در بازی با آمریکا

در دیدار تیم ملی ایران و آمریکا حضور یک زن ایرانی با یک پلاکارد خبرساز شد.

در دیدار دیشب ایران و آمریکا یک هوادار ایرانی با پیغامی ویژه در استادیوم حاضر شد. او روی پرچم ایران نوشته بود که من یک پرستار ایرانیم؛ زندگی کودکان بیماری‌های خاص در خطر است. هزاران کودک نمی‌توانند شاد باشند. شاید هزاران کودک تا جام جهانی بعدی زنده نمانند چرا؟ …؛ به خاطر تحریم‌های دارویی آمریکا بر ایران؟

بازی با آمریکاپلاکاردی در بازی با آمریکا

ریسک بزرگی که ستاره تیم ملی به جان خرید!

بازی بدون محافظ برای علیرضا بیرانوند می‌توانست خطرناک باشد، اما در هر صورت او چنین ریسکی را به جان خرید.

بعد از مصدومیت شدید بیرانوند در بازی اول مقابل انگلیس، سید حسین حسینی در دیدار مقابل ولز درون دروازه قرار گرفت. با این حال برای بازی با آمریکا علیرضا به تمرینات برگشت و چند روزی با محافظ مخصوص بینی تمرین کرد. کی‌روش هم در نهایت تصمیم گرفت تا بیرانوند را درون دروازه تیمش برای بازی مقابل آمریکا قرار دهد.

بازی با آمریکابیرانوند در بازی با آمریکا

تجربه بالای بیرانوند در بازی‌های جام جهانی باعث شد تا گلر شماره یک تیم ملی در دیدار مقابل آمریکا در ترکیب اصلی قرار بگیرد ولی بیرانوند و همبازیانش نتوانستند در این بازی موفق باشند و رویای صعود به مرحله بعد به واقعیت تبدیل نشد.

نکته جالب حضور بیرانوند در این بازی این بود که علیرضا بدون همان محافظی که در تمرینات روی صورت خود قرار می‌داد، به میدان رفت که باعث تعجب خیلی‌ها شد. علیرضا درحالی بدون محافظ مخصوص به میدان رفت که هنوز شکستگی بینی او خوب نشده و بینی بیرانوند نیاز به جراحی دارد.

بازی تیم ملی ایرانبازی تیم ملی ایران

در واقع گلر اصلی تیم ملی برای بازی کردن ریسک بزرگی را به جان خرید و بازی کردن بدون محافظ می‌توانست برای او خیلی خطرناک باشد. با این حال در دیدار با آمریکا مشکل خاصی برای علیرضا به وجود نیامد و او توانست تا پایان در بازی حاضر باشد.

فرارو و خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس