دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

شیکترین مدل مانتوهای “ آناهیتا در گاهی” علاقه خاص به رنگ مشکی

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
مانتو آناهیتا درگاهی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از مدل های مانتو آناهیتا درگاهی بازیگر معروف کشورمان را مشاهده می کنید که علاقه زیادی به رنگ مشکی دارد

آناهیتا درگاهی بازیگر معروف کشورمان است که با اشکان خطیبی ازدواج کرده است. او در چند سال اخیر در فیلم و سریال های خوبی بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از

آناهیتا درگاهی با مدل مانتوهای جذاب و شیک

مانتو آناهیتا درگاهیمدل مانتو آناهیتا درگاهی
مانتو آناهیتا درگاهیمانتو آناهیتا درگاهی بازیگر
همسر اشکان خطیبیهمسر اشکان خطیبی

اصول ست کردن رنگ مشکی

برای به درستی ست کردن لباس های مشکی شما باید با یک سری از نکات مهم آشنا شوید تا بهترین استایل را داشته باشید. دانستن نکاتی حول و هوش نوع پارچه، کنتراست رنگ مشکی، طرح های روی لباس و نوع بافت لباس مشکی شما می تواند بر نوع ظاهر و استایل شما تأثیر زیادی بگذارد.

بازیگر معروفبازیگر معروف

• نوع پارچه در لباس های مشکی

ابتدا باید با انواع پارچه های مشکی مختلف موجود آشنا باشید. همه لباس های مشکی از یک نوع الیاف دوخته نمی شوند پارچه های مشکی مختلف با بافت های متفاوتی وجود دارد. دانستن تفاوت انواع پارچه های مشکی به شما امکان ست کردن اصولی رنگ مشکی و ایجاد استایلی ایده آل را می دهد.

• توجه به کنتراست رنگ مشکی

توجه داشته باشید که در استایل های مشکی، چشم ها اغلب به سمت رنگ لباس شما حرکت می کنند. درک ایده کنتراست هنگام چیدن لباس های مشکی کنار هم بسیار مهم است. وقتی در استایل خود بیشتر لباس ها را مشکی می پوشید، هر چیزی از استایل شما که مشکی نباشد از نظر بصری برجسته تر شده و به طور طبیعی چشم بینندگان را به خود جلب می کند.

 مانتو آناهیتا درگاهیمدل مانتو

• به طرح های روی لباس خود توجه کنید

شما می توانید از لباس های مشکی طرح دار برای تنوع بصری استفاده کنید. البته که یک لباس مشکی کاملاً یک دست می تواند بسیار شیک و جذاب باشد، اما همیشه هم تنها گزینه شما نیست. شما می توانید هنگام ست کردن رنگ مشکی از پارچه هایی با طرح ها یا الگو های مشکی، سفید یا طلایی استفاده کنید تا تنوع به ظاهر شما اضافه شود.

اینستاگرام و پوشاک کوهستانی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس