دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

بازیگر معروف تلویزیون به دلیل باخت ایران سبیل و موهایش را زد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
تراشیدن موی احمد ایراندوست اخبار گوناگون
احمد ایراندوست, بازیگر عجیبی در سینمای ایران است. او قد و استایل متفاوتی دارد و به دلیل فیزیک متفاوتش با سایر ایرانی ها نقش هایی که به او پیشنهاد می شود هم را هر کسی نمی تواند ایفا کند.

بادیگارد سابق جنیفر لوپز خواننده مطرح آمریکایی که ادبیات خاصی در صفحه شخصی اش دارد و همواره نسبت به اتفاقات کشور و جامعه واکنش نشان می دهد قول داده بود در صورت باخت ایران در جام جهانی به آمریکا موی خود را بتراشد. تصویر تراشیدن موی احمد ایراندوست را در پرشین وی ببینید.

تراشیدن موی احمد ایراندوست

احمد ایراندوست مطابق قولی که به فالوورانش داده بود اگر ایران از آمریکا ببازد مو و ریش سبیل خود را می تراشد و با باخت ایران وعده خود را عملی کرد.

بازیگر سینما به دلیل باخت ایران سبیل خود را زد

بازیگر معروف تلویزیون به دلیل باخت ایران سبیل و موهایش را زدبازیگر معروف تلویزیون به دلیل باخت ایران سبیل و موهایش را زد

رسانه مصری از پایان همکاری سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال ایران خبر داده است.  در شرایطی که کارلوس کی‌روش و مهدی تاج با وعده کسب نتیجه مناسب در گروه دوم جام جهانی کار را در فدراسیون استارت زده بودند، با نتایجی ضعیف از جام کنار رفتند.

تیم ملی فوتبال ایران که موفق شده بود با صعودی زودهنگام به جام جهانی، خود را مهیای رقابتی سخت با رقبا کند، بعد از شکست ۶ گله برابر انگلیس، برابر ولز به برتری دست یافت تا امیدها برای صعود زنده بماند. با این حال در دیدار پایانی و در شرایطی که شاگردان کارلوس کی‌روش قادر بودند با کسب حداقل امتیاز از این جدال حیثیتی جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کنند، در نمایشی ضعیف برابر آمریکا شکست خوردند.

تراشیدن موی احمد ایراندوستقطع همکاری کیروش

اکنون رسانه مصری خبر از پایان همکاری کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران و تیم ملی بعد از ناکامی در جام جهانی داده است.

مهدی تاج که پیش از این بعد از پایان همکاری با کارلوس کی‌روش در جام ملت های قطر، اقدام به جذب جنجالی مارک ویلموتس کرده بود تا بدهی بزرگی را به گردن فدراسیون فوتبال بیندازد، در بازگشت دوباره به سمت خود در انتخابات چند ماه قبل، با ادعای حضوری موفق بهمراه کارلوس کی‌روش در گروه، کار را استارت زده بود.

شکست فوتبال ایران در مقابل امریکاشکست فوتبال ایران در مقابل امریکا

با این حال تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش با دو شکست مقابل حریفان اصلی، از صعود بازماند تا یک حسرت بزرگ را شکل دهد.

وزیر ورزش جدایی کی‌روش از تیم ملی را تکذیب کرد

حمید سجادی:

ممنون زحمات کی روش هستیم نگرش و مواضعی که داشتند. به هیچ عنوان خبر خداحافظی کی روش را نشنیدم. ما از نظر فدراسیون حمایت می کنیم و اگر نظر ما را بخواهند حمایت می کنیم.  چون این تصمیمات فنی و تخصصی است منتظر نظر فدراسیون هستیم تا حمایت کامل خود را از وی داشته باشیم.

رکنا ـ اینستاگرام  ـ ایلنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس