یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی از برند پوشاک رضا بهرام با حضور سینا مهراد و نگار نیکدل

تاریخ نشر :دوشنبه 11 دسامبر 2023 اشتراک:
برند پوشاک رضا بهرام اخبار گوناگون
هنرمندان این روزها ترجیح می دهند هر چقدر هم درامد خوبی داشته باشند به سمت بیزینس های متفاوت بروند تا از بابت درامد مالی ارامش خاطر داشته باشند.

رضا بهرام خواننده مشهور ایرانی است که صدای بسیار خوبی دارد. او از جمله خواننده های نسل جوان است که قدرت صدای خوبی برخوردار است. این هنرمند تصمیم گرفت به جز خوانندگی شغل دیگری نیز داشته باشد. او از برند پوشاک خود رونمایی کرد و تعدادی از هنرمندان در این افتتاحیه حضور داشتند تا از این خواننده خوش صدا حمایت کنند. رونمایی از برند پوشاک رضا بهرام با حضور سینا مهراد و نگار نیکدل را در پرشین وی ببینید.

برند پوشاک رضا بهرام

سینا مهراد و نگار نیکدل در مراسم رونمایی از برند پوشاک خواننده ایرانی

رضا بهرام خواننده ایرانی

رضا بهرام (رضا هلاورجانی) خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی است که در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ در یزد به دنیا آمد. او دو خواهر ورزشکار دارد که یکی از او بزرگتر و دیگری کوچکتر است. بهرام در ۱۴ سالگی پدر خود را از دست داد. بهرام در حال حاضر ساکن تهران است.

رونمایی از برند پوشاک رضا بهرام با حضور سینا مهراد و نگار نیکدلرونمایی از برند پوشاک رضا بهرام با حضور سینا مهراد و نگار نیکدل

پروژه طراحی پوشاک مردانه ایرانی مدرن، از تمایلات دیرینه رضا بهرام بوده است، به طوری که با فراهم شدن شرایط وی تک تک اجزای تشکیل‌دهنده کفش تا پارچه‌های مناسب برای طراحی انواع پوشاک را با سلیقه شخصی خود بررسی و انتخاب کرده است. جالب‌ترین قسمت شروع قصه برند راموان، طراحی بوت‌های مردانه توسط خود رضا بهرام است که با شناخت مد و فشن روز دنیا تولید شده است.

با گسترش محصولات برند راموان این خواننده با کمک دوستان و خانواده و با مدیرعاملی مادرش که نقش مهمی در زندگی وی دارد، به تولید انبوه، لباس و کفش مردانه و همینطور کفش و پوشاک زنانه در سبک مینیمال پرداخته است تا پوشاک با کیفیت ایرانی را با طراحی مد روز و با قیمت مناسب در اختیار جوانان قرار دهد.

برند پوشاک خواننده مشهور ایرانیبرند پوشاک خواننده مشهور ایرانی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس