شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

صحبت های محمد بحرانی درباره بیماری اش و عدم حضور جناب خان در خندوانه

تاریخ نشر :چهارشنبه 16 فوریه 2022 اشتراک:
بیماری محمد بحرانی اخبار گوناگون
در این ویدئو درباره بیماری محمد بحرانی صحبت می شود

محمد بحرانی صداپیشه خوش صدای جناب خان است که با صداپیشگی این عروسک به شهرت رسید و در فیلم و سریال هایی ایفای نقش کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن درباره بیماری محمد بحرانی صحبت می شود

بیماری محمد بحرانی

توضیح محمد بحرانی درباره بیماری عجیبش که باعث عدم حضور جناب خان در برنامه خندوانه شد !

ویدئویی از صحبت های محمد بحرانی

درباره خلق جناب خان بیشتر بدانید

سالارزهی مسیر خلق کاراکتر «جناب خان» را اینگونه روایت کرد: ما در راستای ساخت یک مجموعه جدید و تاثیرگذار در حوزه کودک که بعدا «کوچه مروارید» نام گرفت، مطابق روال سایر کارها، ابتدا اتاق فکری با شرکت نویسندگان، طراحان و فعالان برنامه‌سازی بخصوص کار عروسکی راه انداختیم

بعد از چند ماه جلسات متعدد و طراحی کلیات و جزییات مجموعه از جمله فرم و محتوا، مرحله بعدی شروع شد و آن‌هم دعوت به همکاری نویسندگان مطرح برنامه‌های کودک همچون امیر سلطان‌احمدی، نیوشا صدر، محمد نادری و سایر دوستان نویسنده بود و به تدریج شخصیت‌ها و قصه‌ها شکل گرفت.

بیماری محمد بحرانیجناب خان

به بهانه بیماری محمد بحرانی درباره او بیشتر صحبت می کنیم. با شکل‌گیری ا دبی کاراکترها مرحله طراحی و ساخت فیزیکی عروسک‌ها شروع شد و در این مرحله ابتدا طراحی دو بعدی کاراکترها توسط خانم هدیه هاشمی و آقای نیما مجلسی زیر نظر من شکل گرفت و پس از این و در مرحله ساخت عروسک‌ها توسط خانم هدیه هاشمی، بیش از بیست عروسک، از جمله «جناب خان» خلق شدند.

بیماری محمد بحرانیمحمد بحرانی

وی ادامه داد: همزمان با ساخته شدن عروسکها از صداپیشه ها دعوت کردیم که تست شوند با کدام عروسک سازگارترند تا انتخاب شوند و ضمنا قبلا نویسنده ها هم علاوه بر نوشتن متن ها برای انتخاب اسم، نام های مختلف را به من پیشنهاد می دادند که یا رد یا تصویب می شد.

در نهایت محمد بحرانی که از ابتدا در کنار مجموعه و در اتاق اولیه این مجموعه حضور داشت به عنوان صداپیشه نهایی جناب خان تایید شد که همانطور که طی این سالها شاهد بودیم در روند خلق، رشد و موفقیت جناب خان نقش مهمی داشتند.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس