سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

حال و هوای خانه فردوس کاویانی در چهلم آن مرحوم که دخترش منتشر کرد

تاریخ نشر :شنبه 18 نوامبر 2023 اشتراک:
چهلم فردوس کاویانی اخبار گوناگون
فردوس کاویانی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی در سن ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت. این هنرمند با سابقه که از مدت‌ها قبل درگیر بیماری بود روز یکشنبه ۹ مهر در منزل شخصی اش از دنیا رفت.

از مهم‌ترین نقش‌آفرینی‌های وی بازی در مجموعه‌های تلویزیونی پشت کوه‌های بلند، تفنگ سرپر و همسران بود. او برای بازی در فیلم‌های در مسیر تندباد و جنگجوی پیروز نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. به مناسبت چهلم فردوس کاویانی عکسی از حال و هوای خانه اش را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

چهلم فردوس کاویانی

دختر زنده یاد فردوس کاویانی با انتشار این تصویر نوشت/ چهل روز از فردوسی شدنت، بابایی من گذشت
.
یهو بعد از رفتنت همه چی بهم ریخت، عزیزانی مانند خودت اومدن پیشت و همراه هم شدید و قلبهای ما رو تکه تکه کردید، بابایی ولی نگم از مردمت، از هموطنان گرامیت، وااااای بابای من خیلی خوب شناخته بودیشون یادمه همیشه اینو تو گوش من بارها زمزمه کرده بودی، ” ما بهترین مردم دنیا رو داریم، ما در بهترین سرزمین این جهان هستیم،” بابا جونم در واقع حقیقت گفتی و خوشحالم به این اصل رسیدم، به خودم میبالم در ایران‌زمین متولد شدم در کنار مردمی با دلهای مملو از مهرو محبت و عشق فقط ای کاش ای کاش، هموطنانم خودشون قبول داشتن می‌دونستن چقدر ارزشمند و گرانقدر هستن و لیاقتشان بهترینهاست، و چه ارزشی والاتر از شجاعت و آزادی، سپاس در اینمدت تنهام نذاشتید، ماناباشید و آزاد و عاشق و همیشه در صلح و آرامش.
.
به قول پدر: قربون شما مردم ایران بشم.
مردم ایران عاشقتونم

چهلم فردوس کاویانیبازیگر مرحوم و دخترش

حال و هوای خانه فردوس کاویانی

چهلم فردوس کاویانیخانه بازیگر معروف
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس