دلایل عجیب بازیگرانی که دوست ندارن ازدواج کنند از سلنا گومز تا امیلیا کلارک

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 06 اکتبر 2022 اشتراک:
دلایل عجیب بازیگران معروف برای مجرد ماندنشان از سلنا گومز تا امیلیا کلارک اخبار گوناگون
سلبریتی هایی که در دنیا می شناسیم از دور زندگی خوب و بی نقصی دارند اما گاهی مشکلاتی در زندگی دارند که برای کسی قابل باور نیست. البته انتخاب داشتن رابطه انتخابی اگاهانه است اما برخی افراد در زندگی افراد مشهور به شدت به روحیات آنها اسیب زده اند.

انتخاب اینکه وارد رابطه شدن کار درستی است یا خیر انتخابی سخت و حساس است. اما برخی افراد در این مورد ریسک نمی کنند و سعی می کنند از مجردیشان لذت ببرند و در آرامش به جستجوی خود بپردازند. دلیل مجردی بازیگران زن مشهور جهان را در پرشین وی ببینید.

دلیل مجردی بازیگران زن

اگرچه عموماً اعتقاد بر این است که مجرد بودن با تنهایی و زندگی کسل کننده همراه است، اما یک مطالعه اخیر نشان داده است که زنان مجرد بیشتر عمر می کنند و شادتر هستند. بسیاری از سلبریتی ها نیز گواه زنده این موضوع هستند، زیرا احساس می کنند برای داشتن یک زندگی هیجان انگیز و رضایت بخش نیازی به رابطه ندارند.

سلبریتی مشهوری که دلیل علاقه شان به مجرد ماندن را فاش کرده اند

۱. شارلیز ترون

دلیل مجردی بازیگران زنشارلیز ترون

شارلیز در گفتگویی در سال ۲۰۲۰ گفت که بیش از ۵ سال است که با کسی در ارتباط نیست. اما این به این معنی نیست که او در زندگی خود احساس ناتوانی می کند. او بیشتر وقت خود را صرف فرزندان و شغل خود می کند.

۲. درو بریمور

دلیل مجردی بازیگران زندرو بریمور

بریمور چند وقت پیش گفت: «من نمی دانم چگونه با کسی قرار بگذارم.هنوز به این نقطه نرسیده ام. من ۲ دختر جوان دارم و نمی‌خواهم کس دیگری را به خانه بیاورم…» برای درو نیز، فرزندانش پیش از هر شریک احتمالی اهمیت دارند. در این بین، این بازیگر به طور کامل از زندگی مجردی استفاده می کند و هیچ وقت هم نمی خواهد دوباره ازدواج کند.

۳. شارون استون

شارون استونشارون استون

این بازیگر ۶۴ ساله اعلام کرد که دیگر قصد ندارد با کسی رابطه داشته باشد. او در مصاحبه ای گفت: «من مبحث دوستی را تمام کردم. چون مردم را غیر صادق می دانم و ارزش وقت من را ندارند. از زمان تنهایی و با بچه ها و دوستانم بیشتر لذت می برم.»

۴. تری هچر

تری هچرتری هچر

تری هچر سال هاست که مجرد است. تری در مصاحبه ای درباره تجربیات خود صحبت کرد و گفت: «بسیاری از زنانی که طلاق می گیرند دوباره ازدواج نمی کنند. این تصمیم افسردگی به نظر می رسد، اما لازم اینطور نیست. بسیاری از زنان نه تنها به تنهایی زنده می مانند، بلکه بهتر پیشرفت می کنند.»

۵. ژانویه جونز

دلیل مجردی بازیگران زن ژانویه جونزژانویه جونز

این بازیگر درباره زندگی خود گفت: «یک زندگی کامل؟ دارم زندگی میکنم. من واقعاً خوش شانس هستم و کاری را انجام می دهم که دوست دارم انجام دهم. من دوست دارم سر کار بروم، چیزی که فکر نمی‌کنم خیلی‌ها بگویند. من خانواده زیبایی دارم، تازه یک همستر جدید گرفتم. کامل تر از این؟» وقتی از او در مورد مجرد بودن پرسیدند، او گفت: «فقط احساس نمی کنم به شریک زندگی نیاز دارم.»

۶. میندی کالینگ

میندی کالینگمیندی کالینگ

میندی در خصوص تجرد خود در سال ۲۰۱۴ گفت: «در ۲۰ سالگی، من نه تنها دیوانه رابطه بودم، بلکه دیوانه ازدواج هم بودم. اکنون، تقریباً برعکس است. کار من آنقدر با ارزش است و آنقدر خودم محور زندگی هستم که از اینکه مجبور نیستم به خانه بروم و از کسی درباره روزش بپرسم هیجان زده هستم.»

۷. ا میلیا کلارک

دلیل مجردی بازیگران زندلیل مجردی امیلیا کلارک

بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» سال هاست که مجرد بوده و از آن لذت می برد. «مردم مدام از من می پرسند که در حال حاضر با چه کسی در رابطه ام و حقیقت این است که… منتظرش باشید… هیچکس. و این اشکالی ندارد. من الان دارم خیلی چیزا رو کشف میکنم. فکر می کنم به عنوان یک زن، در طبیعت ما این است که گاهی اوقات به قیمت خودمان، شخص دیگری را پرورش دهیم.»

۸. جنیفر آنیستون

دلیل مجردی بازیگران زنجنیفر آنیستون

جنیفر از مجرد بودن لذت می برد، اما یک چیز وجود دارد که او در مورد نداشتن شریک زندگی دوست ندارد. این است که دوستانش سعی می کنند او را با کسی آشنا کنند. این بازیگر در سال ۲۰۱۶ گفت:«ما با یا بدون شریک زندگی، با یا بدون فرزند کامل هستیم.»

۹. جولیان هاف

جولیان هافجولیان هاف

جولیان هاف می گوید: «پدرم به من می گفت وقتی با کسی که هستی احساس خوشحالی می کنی، نیازی به کسی دیگری نداری که جای خالی او را پر کند. بنابراین در حال حاضر، من روی کار و روحم تمرکز می کنم. راستش برایم مهم نیست که با کسی ملاقات کنم یا نه. من زندگیم را به تنهایی با دو پایم روی زمین دوست دارم.»

۱۰. سلنا گومز

سلنا در سال ۲۰۲۱ گفت :«فکر می‌کنم بیشتر تجربیات من در روابط نفرین شده است. من خیلی جوان بودم وقتی اولین رابطه ام را تجربه کردم، در معرض برخی چیزها قرار نگرفتم. نسبت به روابط گذشته احساسی ندارم و هرگز واقعاً در آن روابط، احساس برابری نمی کردم.»

سلنا گومزدلیل مجردی سلنا گومز

تصورات اشتباه و گزاره‌های نادرستی که درباره‌ی مجرد بودن وجود دارد، ممکن است یکی از دلایل ایجاد احساسات ناخوشایند در افراد مجرد باشد. این تصورات نادرست به شرح زیر هستند؛

کلیشه‌هایی که فرد مجرد را به‌عنوان فردی غمگین، تنها، نامطمئن و ناراضی معرفی می‌کند.

فشار اجتماعی برای پیدا کردن شریک زندگی و شروع یک خانواده و فرزنددار شدن

مجردی به‌عنوان منبعی برای فردگرایی در نظر گرفته می‌شود.

مردان جوان تمایل دارند مجرد باشند چون می‌خواهند برای برقراری روابط متعدد، آزاد باشند.

زنان جوان مجرد می‌مانند چون فکر می‌کنند برای اینکه شریک زندگی کسی باشند، مطلوب نیستند.

افرادی که مجرد هستند در برقراری ارتباط مشکل دارند.

مجردها به دلیل اینکه تمایل ندارند به کسی متعهد باشند، مجرد می‌مانند.

افراد، مجرد می‌مانند تا هر کاری خواستند بکنند.

اینستاگرام ـ روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس