شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مراسم چهلیمن روز درگذشت زنده یاد زهره فکورصبور بازیگر تلویزیون

تاریخ نشر :جمعه 08 آوریل 2022 اشتراک:
درگذشت زهره فکورصبور اخبار گوناگون
در آخرین روزهای سال 1400 خبر مرگ بازیگر سریال دلنوازان فضای مجازی را پر کرد. در ابتدا این خبر تایید نشد اما سرانجام مرگ زهره فکور صبور منتشر شد و علت مرگ را خودکشی اعلام کردند.

اعلام خودکشی زهره فکور صبور همه را شوکه کرد این در حالی بود که خانم بازیگر مشغول بازی در یک سریال بود و همان روز بخشی از مصاحبه خود را که در برنامه زنده رود اصفهان شرکت کرده بود باز نشر کرده بود اینکه چه کسی مرگ او را خودکشی اعلام کرد هنوز هم معلوم نیست. مراسم چهلمین روز درگذشت زهره فکورصبور را در پرشین وی ببینید.

درگذشت زهره فکورصبور

زهره فکورصبور (۲ فروردین ۱۳۵۷ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۰) بازیگر اهل ایران بود.

زهره فکورصبور در حالی درگذشت که مشغول بازی در مجموعهٔ تلویزیونی بی‌همگان به کارگردانی بهرنگ توفیقی بود . علت مرگ وی هنوز مشخص نیست.

درگذشت زهره فکور صبور

خبر درگذشت ناگهانی زهره فکور صبور چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد، وی هنگام درگذشت ۴۳ سال داشت.‌

مراسم چهلیمن روز درگذشت زنده یاد زهره فکورصبورمراسم چهلیمن روز درگذشت زنده یاد زهره فکورصبور بازیگر تلویزیون

مراجع رسمی تاکنون در خصوص علت مرگ این بازیگر اظهار نظر نکردند، برخی رسانه‌ها اعلام کردند این بازیگر ساعت ۸ شب دهم اسفند ۱۴۰۰ به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده‌اند.

قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی پرونده زهره فکور صبور با اشاره به اظهارنظرهای مغرضانه پس از درگذشت این بازیگر گفت: متأسفانه در این ماجرا اظهارنظرهای مغرضانه‌ای مطرح شده که موجب التهاب در فضای مجازی و همچنین آزرده‌خاطر شدن خانواده متوفی شده است. باید تأکید کنم که قطعا مراجع قضایی با افرادی که چنین شایعاتی را منتشر می‌کنند یا به آن دامن می‌زنند برخورد جدی و قانونی خواهد کرد.

درگذشت زهره فکورصبوردلیل درگذشت زهره فکورصبور

به‌دنبال انتشار خبر مـ.ـرگ خانم بازیگر عده‌ای شروع کردند به اظهارنظر درباره علت مـ.ـرگ وی. حتی در فضای مجازی عنوان شد که خانم بازیگر حدود ۱۰۰ قـرص مصرف کرده است. این نکته واقعا برای ما جای سؤال دارد که با چه استنادی این شایعه عجیب انتشار یافته است؟ چه‌طور به راحتی تعداد قـرص‌ها را دقیق اعلام می‌کنند درصورتی‌که هنوز پزشکی قانونی علت اصلی مـ.ـرگ و نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی را اعلام نکرده است.

 زهره فکورصبورزنده یاد زهره فکورصبور

پس از کشف جـ.ــســ.ـد، تحقیقات قضایی از خانواده و همسر این بازیگر آغاز شده و جـ.ــســ.ـد نیز به پزشکی قانونی انتقال یافته و دستور بررسی بیشتر و آزمایش‌های تخصصی‌تر برای روشن شدن علت اصلی مـ.ـرگ و همچنین آزمایش سم‌شناسی را داده‌ام.

علت رسمی و ثبت شده فوت: تا به امروز نمیتوانیم بگوییم که به چه روشی به زندگی خود پایان داده‌اند اما این اتفاق ناگوار اگاهانه و توسط خود مرحوم صورت گرفته ‌است به‌دنبال تسویه حساب‌های شخصی در فضای مجازی نباشید و به رعایت قانون پایبند باشید. برخی ادعا کرده‌اند که متوفی دارای افسردگی بوده که حتی این موضوع هم اثبات نشده است

اینستاگرام ـرصد اقتصادی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس