جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قایق سواری سهیلا منصوریان ؛ ووشوکار ایرانی در کیش

تاریخ نشر :جمعه 08 آوریل 2022 اشتراک:
سهیلا منصوریان اخبار گوناگون
خواهران منصوریان که با تلاش خود از زندگی سخت و فقیرانه شان نجات پیدا کردند این روزها برای همه شناخته شده اند. اولین بار در برنامه ماه عسل بود که آنها از زندگی شخصی شان گفتند.

زندگی خواهران منصوریان زندگی پر فراز و نشیبی بوده است که قهرمانان رزمی کشورمان از دل سخت ترین مشکلات زندگی به سکوهای قهرمانی رسیده اند و این روزها هر کدام از این سه خواهر به موفقیت های زیادی دست یافته اند. قایق سواری سهیلا منصوریان را در پرشین وی ببینید.

سهیلا منصوریان

سهیلا نوشت : موفقیت خود را به این نسبت می‌دهم که من هرگز نه بهانه آوردم و نه بهانه‌ای را پذیرفتم..

بیوگرافی سهیلا منصوریان

سهیلا منصوریان متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ در سمیرم اصفهان ووشوکار ایرانی در رشتهٔ ساندا و دارنده مدال طلای ساندا در جام جهانی ۲۰۱۴ در وزن۵۲ کیلوگرم است. او خواهر الهه و شهربانو منصوریان، قهرمانان مشهور ووشوی ایران و جهان است.

سهیلا منصوریانسهیلا منصوریان ورزشکار

وی هم‌اکنون عضو تیم ملی ووشوی زنان ایران است.در سال ۲۰۱۵، او در رقابت مبارزه کونلون شرکت کرد و در سال ۲۰۲۰ موفق شد وارد مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (M.M.A) شود.

سهیلا ووشوکار ایرانیووشوکار ایرانی

جوایز و افتخارات سهیلا منصوریان

جام جهانی ساندا / طلا ۲۰۱۴، اندونزی

مسابقات قهرمانی آسیا ساندا / برنز ۲۰۱۶، تایوان

لیگ ووشوی بانوان ایران (جام ستارگان) / مقام اول ۲۰۱۳ – مقام اول ۲۰۱۷ – مقام اول ۲۰۱۸

لیگ ساندا پریمیر چین (SPL) / مقام دوم ۲۰۱۷

ورزش ووشو

ووشو (به زبان چینی: 武術 – پین‌یین: whǔshù، یا به مجموعه هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که امروزه با نام‌های سی ام ای نیز شناخته می‌شود و به عنوان یکی از گسترده‌ترین رشته‌های رزمی شناخته می‌شود. ووشو به معنای هنر جنگیدن یا هنر رزم و مهارت می‌باشد. مسابقات ووشو مدرن در دو بخش ساندا (بخش مبارزه که در گذشته سانشو نام داشت) و تالو (بخش اجرای فرم) برگزار می‌شود. در مسابقات ووشو، سنتی برگزار می‌شود که در آن بیشتر به انجام حرکات رکوردی مانند شکستن اجسام سخت و فرم‌های باسلاح و بی‌سلاح می‌پردازند. قدمت ووشو در کشور چین به زمان‌های بسیار دور و در حدود ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ سال پیش بازمی‌گردد. درمان بیماری‌ها و طول عمر و تعلیم مهارت‌های نظامی به افراد جامعه، حرکاتی ابداع گردید که گسترش آن در طول دوره‌های مختلف به ورزش ووشو بدل شده‌است.

خواهران ورزشکار منصوریانخواهران منصوریان

اینستاگرام ـباشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده