یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

دکوراسیون خانه ی محل ضبط سریال از سرنوشت در تهران

تاریخ نشر :جمعه 10 ژوئن 2022 اشتراک:
دکوراسیون خانه ی محل ضبط سریال از سرنوشت در تهران اخبار گوناگون
دکوراسیون سریال های تلویزونی همیشه مورد توجه بوده است. دکوراسیون خانه ی محل ضبط سریال از سرنوشت در تهران را در ادامه ببینید.

سریال از سرنوشت با چهار فصل توانست یکی از سریال های پر مخاطب و موفق صدا و سیما رقم بخورد که حضور بازیگران جوان و با استعداد در این سریال به خوبی دیده شد. دکوراسیون خانه سریال از سرنوشت ۴ را در پرشین وی ببینید.

دکوراسیون خانه سریال از سرنوشت ۴

«مهدیه سادات نقیبی» منتقد سینما و تلویزیون در نقد سریال «از سرنوشت» فصل سوم به کارگردانی محمدرضا خردمندان در یادداشتی اختصاصی برای تیتریک نوشت: این بار فصل سوم از سریالی را می بینیم که سرنوشت ها انگار باید آن طوری رقم نخورد که تصور می شود، همانند زندگی در واقعیت دقیقا همان است که در سریال از سرنوشت البته با جذابیتهای مختص به خود و کشش های فراوان رو به سوی انتهای داستان می رویم.

کاراکترهای جذاب و اصلی از سرنوشت ادامه دهنده داستان و روایت های ناتمام فصل سوم را کامل می کنند اما از آنجا که در فیلم بسیار اهمیت دارد چیدن روایت هایی است که برای مخاطب خواه می توان جذاب و خواه کسل کننده باشد و به نظر می رسد از سرنوشت با تلاش های فراوان سرنوشت و سرگذشت چهارچوب فیلمنامه خود را با موفقیت طی کرده است.

دکوراسیون محل ضبط سریال از سرنوشت در تهراندکوراسیون خانه ی محل ضبط سریال از سرنوشت در تهران

البته که فصل اول شروع جذاب و دنبال کننده ای را داشت اما با شروع فصل سوم و پخش قسمتهای آن در هفته های گذشته و اکنون نگاه و نظر مخاطب کمی فرق کرده است و عاقبت سهراب و هاشم کمی جالب تر به نظر می رسد. اما از آنجا که هر منتقد تلویزیونی و سینما از ریشه و بن، داستان را تحلیل می کند می توان اندک ضعفی که در اواسط فیلم نامه دیده می شد یادآوری کرد و چیزی به عنوان بحران در روایتگری فیلمنامه را پنهان نکرد.

دکوراسیون محل ضبط سریال از سرنوشتبازیگران از سرنوشت

فصل اول و دوم  از سرنوشت

دکوراسیون خانه سریال از سرنوشت ۴ , همان طور که فصل اول و دوم، از سرنوشت داستان را خیلی جدی، جذاب و پر از سوال شروع و تمام کرد
در اوایل فصل سوم هم این طور به نظر رسید اما به تدریج در قسمتهای ۵ الی ۱۲ جذابیتهای قبل را نداشت
و روند کند داستان مخاطب را خسته کرد و انگار داستان همانند فصل دوم قابلیت های لازم را نداشت
همین روندِ کسل کننده به مخاطب این اجازه را می داد که درباره نحوه  بازی بازیگران و حتی چرایی پرداخت به ادامه دادن در فصل دیگر سوال ایجاد کند و تمام نقاط قوت را نادیده بگیرد.

اما این اتفاق کم کم، کم رنگ تر شد تا به نقطه ای رسید که می شد به عنوان نقطه اوج دوم در ساختار فیلم نامه نگاه کرد این نقطه همزمان با اتفاقی ناخوش آیند در عروسی هاشم آغاز و با مرگ اسماعیل پایان یافت و دیگر پر رنگی نقاط ضعف تا حدی دیده نشد.

سریال از سرنوشت

در کلام آخر به دور از هر گونه باز گویی در ضعف ها و کاستی های سریال از سرنوشت می توان
گفت از سرنوشت فرهنگ سازی را در مشت خود گرفته است و با زبان بی زبانی فرهنگ درست و رسوم ایرانی ها
را نشان می دهد، از سرنوشت چهارچوب تلویزیون ایران را به دست گرفته است و آرام همچون روند کند قصه اش پیش می رود تا خطایی از آن سر نزند .

اینستاگرام ـ تابناک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس