چهره جدید «دیانا دهقان» بازیگر خردسال سریال پدر که بزرگتر شده

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
دیانا دهقان بازیگر سریال پدر اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از چهره جدید دیانا دهقان بازیگر سریال پدر را مشاهده می کنید که در این سریال دختر بچه خردسال بامزه ای بود

دیانا دهقان هنرپیشه خردسال ایرانی است که با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. این بازیگر خردسال در این سریال بسیار کودک بود و ایفای نقش کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از دیانا دهقان بازیگر سریال پدر را برای شما قرار دهیم

دیانا دهقان بازیگر سریال پدر

تصاویری از دیانادهقان هنرپیشه خرسال

دیانا دهقان بازیگر سریال پدرعکس دیانا دهقان بازیگر سریال پدر
دیانا دهقان بازیگر سریال پدردیانادهقان
بازیگر خردسالبازیگر خردسال
هنرپیشه خردسالهنرپیشه خردسال

نقدی به سریال پدر

در سریال تلویزیونی پدر بازیگرانی مانند مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رئیسی، مجید مشیری، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطان‌ زاده، سید حسام میثاق، بیژن امکانیان و ریحانه پارسا به ایفای نقش می‌ پردازند.

بازیگر سریال پدربازیگر سریال پدر

پیش از شروع تحلیل سریال پدر باید گفت که این سریال تلویزیونی، عاشقانه ای با تم مذهبی است. عشقی کاملاً نامتعارف با این روزهای جامعه در آن موج می زند. یک دختر مدرن عاشق یک پسر متدین مذهبی می‌ شود و بدین ترتیب اتفاقاتی گل درشت و تو ذوق زننده در بستر کاملاَ نامناسب شکل می گیرد.

به بهانه عکس دیانا دهقان بازیگر سریال پدر درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم.

البته که تا قبل از این عشق، سریال تلویزیونی پدر روایتی غیر منطقی و سرشار از حفره های فراوان است. حلقه ی وصل دو قشر مذهبی و غیر مذهبی هم عمدتاَ عشق و عاشقی است که بین این دو رخ می‌ دهد. موضوعی که بارها و بارها از رسانه ی ملّی باز تولید شده است و در تحلیل سریال پدر این مهم نباید از قلم بیفتد!

سریال پدرسریال پدر

خانواده ی حامد با بازی سینا سهیلی با اسم هنری سینا مهراد تصویر مذهبی از یک خانواده ی غنی به نمایش می گذارند و در مقابل خانواده ی لیلا خانواده ای غنی اما متفاوت در عقاید با خانواده ی حامد هستند. شخصیت حامد بیش از حد سفید است. صحنه ی پریدن او از پنجره ی کلاس دانشگاه برای نیافتدن در دام گناه نامحرمان به شدت غیر واقعی و فرای تخیل است. فضای دانشگاه به شدت غیر واقعی است و این تصور را برای مخاطب به وجود می آورد که گویی دست اندرکاران سریال تا به حال هبچ وقت چنین فضایی را در زندگی شخصی شان تجربه نکرده اند.

اینستاگرام و نت نوشت

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس