لعیا زنگنه بازیگر سریال پدر در کنار همسر خوشتیپش در جزیره کیش

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
عکس لعیا زنگنه و همسرش اخبار گوناگون
در این مطلب عکس لعیا زنگنه و همسرش را در کنار هم مشاهده می کنید. لعیا زنگنه با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید

لعیا زنگنه بازیگر قدیمی و خوش قیافه ایرانی است که با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید. این بازیگر جوان ازدواج کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس لعیا زنگنه و همسرش را برای شما قرار دهیم

عکس لعیا زنگنه و همسرش

لعیا زنگنه در کنار همسرش

عکس لعیا زنگنه و همسرشلعیا زنگنه و همسرش

شروع فعالیت حرفه ای لعیا زنگنه

خانم زنگنه در سال ۱۳۷۴ وقتی ۳۰ ساله بود در سریال «در پناه تو» به کارگردانی حمید لبخنده با نقش مریم افشار جلوی دوربین رفت.

او به همراه بازیگران دیگر این سریال همچون پارسا پیروزفر ،رامین پپرجمی و مرحوم حسن جوهرچی به او شهرت رسید.

لعیا زنگنه را همگی با دختر دانشجوی محجوبی می شناسیم که در سریال در پناه تو بازی می کرد . سریال ساختار شکنی که در آن سال ها اولین سریالی بود که به موضوعات جوانان می پرداخت.

در سال ۱۳۷۴ سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده از شبکه دو پخش شد، سریالی که بسیار پر بیننده شد و بازیگرانی چون لعیا زنگنه، پارسا پیروز فر، رامین پرچمی و مرحوم حسن جوهرچی را به شهرت رساند.

عکس لعیا زنگنه و همسرشلعیا زنگنه در در پناه تو

بازیگر زن درباره اینکه چرا با توجه به معروف بودن ، به ستاره سینما تبدیل نشد گفت : ستاره یعنی چی؟ آدم چطوری ستاره می شود؟ این که پرکار باشد؟ من می توانم به جرات بگویم که هنوز روی همان موجی هستم که زیر پایم آمده البته نه با پرکاری یا این که روی جلد مجله ها باشم.

من این کار را نمی کنم. من نمی خواهم مانکن باشم یا شوء بدهم. اینها انتخاب من نیست. من آن کار را نمی کنم. اگر می خواهند بگویند ستاره نشدم بگویند. من نمی خواستم این جور ستاره باشم و حریم خصوصیم را از دست بدهم.

بازیگر معروفبازیگر معروف

لعیا زنگنه پذیرفتن نقشی را در یک سریال یا فیلم سینمایی منوط به پذیرش و داشتن ارتباط مناسب با تمامی اعضای آن گروه می‌داند. این مساله برای او تا این اندازه حائز اهمیت است که می‌گوید حتی اگر کار ضعیف هم باشد ولی او بتواند ارتباط قابل قبولی با گروه برقرار کند، پیشنهاد آن کار را قبول خواهد کرد.

اینستاگرام و ۵۵آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس