سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

تولد استورمی دختر کایلی جنر و عکس های جشن تولد ۵ سالگی اش

تاریخ نشر :جمعه 03 فوریه 2023 اشتراک:
تولد استورمی اخبار گوناگون
عکس هایی از جشن تولد استورمی وبستر دختر کایلی جنر و تراویس اسکات را با حضور دخترخاله های کوچک معروفش تماشا کنید. کایلی مادر استورمی از دکوراسیون و تم خاصی برای این جشن استفاده کرده بود

میلیاردر جوان کایلی جنر روز چهارشنبه برای جشن تولد ۵ سالگی دخترش استورمی وبستر سنگ تمام گذاشت. در زیر تصاویری جدید از جشن تولد استورمی دختر کایلی جنر را در کنار دختر خاله ها و دختر دایی اش مشاهده می کنید.

جشن تولد استورمی وبستر

کایلی ۲۵ ساله در بخش ورودی خانه یک تونل بادی بسیار بزرگ خاکستری نصب کرده بوده که به گزارش پرشین وی از طریق این تونل دوستان کوچک دخترش وارد جشن تولد می شدند.

جشن تولد استورمیجشن تولد استورمی در کنار دختر دایی اش دریم (چپ) و در پشت سر دختر خاله هایش ترو و شیکاگو
تونل استراورلدتونل ورودی جشن تولد
تولد استورمیسرسره رنگین کمانی بزرگ

در واقع ورودی این جشن تولد الهام گرفته از عکس کاور آلبوم موسیقی تراویس اسکات (پدر استورمی) به نام “Astroworld” و به شکل یک سر بزرگ است. کایلی قبلا نیز در جشن تولد دو سالگی دخترش، تونل مشابهی به شکل سر برپا کرده بود. البته کایلی و تراویس ۳۰ ساله که دو فرزند به نام های استورمی و اِر دارند به تازگی از هم جدا شدند.

این جشن تولد همچنین یک سرسره رنگین کمانی بادی و عظیم الجثه باز هم به سبک کاور آلبوم “Astroworld” داشت و کایلی دو تن از خواهران ناتنی اش یعنی کیم کارداشیان ۴۲ ساله و کلویی کارداشیان ۳۸ ساله تصاویری از این جشن تولد مجلل را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند.

بچه های خانواده کارداشیانخواهرزاده ها و برادرزاده در خانواده کارداشیان
بادکنک اسب تک شاخبادکنک اسب تک شاخ
ایده های جشن تولدلباس بچه های کایلی و وسایل کاردستی در جشن تولد استورمی
کیک تولد زیباکیک تولد دختر کایلی و تراویس

دکوراسیون با تم یک آلبوم موسیقی

در تصاویری که این خواهران مشهور به اشتراک گذاشتند به گزارش پرشین وی ترو تامپسون دختر ۴ ساله کلویی کارداشیان، دریم کارداشیان دختر ۶ ساله راب کارداشیان و شیکاگو دختر کیم کارداشیان دیده می شوند.

طاق زیبا با بادکنک های صورتی و بنفش، بادکنک به شکل اسب تک شاخ، بخشی با وسایل کاردستی و هنری و لباس سفارشی دختر و پسر کایلی از دیگر عکس های این جشن تولد بود. علاوه بر این کلویی کارداشیان عکسی از یک کیک تولد زیبای خواهرزاده اش با تزئینات گل رز به رنگ های پاستیلی به اشتراک گذاشت که روی آن “تولد ۵ سالگی مبارک استورمی” به چشم می خورد.

دختر کلویی کارداشیانترو تامپسون و دختر دایی اش دریم کارداشیان در کنار بادکنک های جشن
اینستاگرام کایلی جنرکایلی یک روز قبل تولد دخترش این عکس را به اشتراک گذاشت
کایلی جنر و فرزندشکایلی جنر و دخترش استورمی وبستر

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس