شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اکران خصوصی فیلم منوچهر هادی با حضور بازیگران مطرح در سینما فرهنگ

تاریخ نشر :دوشنبه 13 نوامبر 2023 اشتراک:
اکران خصوصی حدود ۸ صبح اخبار گوناگون
منوچهر هادی از شناخته شده ترین کارگردان های ایرانی است که در این سال ها فعالیت زیادی داشته است. ازدواج و جدایی او هم سر و صدای زیادی به پا کرد.

سرعت ساختن فیلم و سریال های منوچهر هادی بسیار بالاست و می توان او را یکی از رکورداران در سرعت ساختن فیلم و سریال او را برشمرد. اما به گفته بسیاری از منتقدان کیفیت اثار آقای هادی به مرور کمتر و کمتر شده اند. اکران خصوصی حدود ۸ صبح را در پرشین وی ببینید.

اکران خصوصی حدود ۸ صبح

نمایش ویژه «حدود ۸ صبح»‌ برگزار شد منوچهر هادی: از سینمای اجتماعی حمایت کنیم شب گذشته نمایش ویژه «حدود ۸ صبح» با حضور عوامل این فیلم سینمایی ‌و هنرمندان و چهره‌های سرشناس در سینما فرهنگ برگزار شد. در این نمایش؛ منوچهر هادی ضمن خیر مقدم؛ از مخاطبان درخواست کرد تا از فیلم‌های اجتماعی حمایت کنند و به تماشای آن‌ها بنشینند.

اکران خصوصی فیلم جدید منوچهر هادی

این فیلم سینمایی تازه‌ترین اثر منوچهر هادی است که بر پرده رفته است. یکتا ناصر ،کامبیز دیرباز ،حمید فرخ‌نژاد، سارا رسول زاده ،حسن پور شیرازی، فرید قبادی، آرمیتا حیدری و منوچهر هادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. سرمایه گذاری «حدود ۸ صبح» را محمد صادق رنجکشان بر عهده داشته است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌های سینما تیکت، ایران تیک و گیشه ۷ نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند. .

اکران خصوصی فیلم جدید منوچهر هادیاکران خصوصی فیلم جدید منوچهر هادی
اکران خصوصی فیلم جدید منوچهر هادیاکران خصوصی حدود ۸ صبح
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس