شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فوری/ فرمول تعیین حداکثر حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳ مشخص شد

تاریخ نشر :یکشنبه 12 نوامبر 2023 اشتراک:
حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳ اخبار گوناگون
کارگران امسال سال سختی را داشتند. آنها به دلیل اینکه نتوانستند حقوق مورد نظرشان را دریافت کنند منتظر ماندند تا خبرهایی برای تصمیم گیری هایی درباره سال آینده را بشنوند.

خوشبختانه در سال آینده خبرهایی مبنی بر افزایش حقوق این قشر به گوش می رسد و به نظر می رسد به زودی شاهد تغییراتی در سطح زندگی این قشر خواهیم بود. میران افزایش حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳ را در پرشین وی ببینید.

حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳

مرتضوی، وزیر کار گفت: قانونگذار مشخص کرده که شورای عالی کار حداقل حقوق و دستمزد را مشخص کند. ما حداقل حقوق را مشخص کردیم نه حداکثر را. لذا توافقات بین کارگری و کارفرمایی هر چه باشد مورد تایید وزارتخانه هم است. ما سالانه مقدار افزایش حقوق را مشخص کردیم.

فرمول تعیین حداکثر حقوق کارگران در سال ۱۴۰۳ مشخص شد

در جلسات آتی در خصوص مسکن کارگری بحث و گفتگو خواهیم کرد.
حقوق کارگران در سال ۱۴۰۲ با افزایش ۲۷ درصدی همراه شد که در وهله نخست باعث خوشحالی کارگران شد اما تورم بالایی که در ماه های نخست سال به وجود آمد اثر افزایش حقوق را خنثی کرد. حقوق کارگران در ایران توسط شورای عالی کار و پس از تصویب رقم پیشنهادی دولت مشخص می‌شود.

افزایش حقوق کارگردان در سال ۱۴۰۳

در طول سال بحث های زیادی در خصوص افزایش مجدد حقوق کارگران مطرح شده است. در برهه ای خبر افزایش دوباره حقوق کارگران جدی شد و کارگران امیدوار شدند اما با شروع پاییز این امیدواری ها کمرنگ شد. کارگران امیدوارند اگر حقوق کارگران در سال جاری اضافه نمی شود حداقل در شروع سال آینده با افزایش قابل توجهی همراه شود.

افزایش حقوق کارگردان در سال 1403افزایش حقوق در سال ۱۴۰۳
افزایش حقوق کارگردان در سال 1403افزایش حقوق کارگردان در سال ۱۴۰۳

اقتصاد آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس