افشاگری لیلا اوتادی از علت ازدواج نکردن تا این سن و سال

تاریخ نشر :یکشنبه 09 اکتبر 2022 اشتراک:
علت ازدواج نکردن لیلا اوتادی اخبار گوناگون
لیلا اوتادی از زیباترین بازیگران زن ایرانی است و شباهت چهره او به اسکارلت جوهانسون بازیگر هالیوودی همیشه مورد توجه بوده است. با این حال خانم اوتادی تاکنون ازدواج نکرده است.

هنرمندان زیاد و البته محبوبی هستند که با توجه به بالا رفتن سنشان هنوز هم تشکیل خانواده نداده اند و این موضوع همواره از نظر طرفداران آنها مورد سوال قرار می گیرد. یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون لیلا اوتادی است که به این سوال پاسخ داده است. علت ازدواج نکردن لیلا اوتادی را در پرشین وی ببینید.

علت ازدواج نکردن لیلا اوتادی

با نگاهی به تغییرات سبک زندگی جوانان و خانواده ها در ایران، می توان به این نتیجه رسید که در کنار بالا رفتن سن ازدواج، تعداد زیادی از جوانان، مجرد بودن را به زندگی متاهلی ترجیح می دهند. حتی شما جوانانی را می بینید که با دارا بودن شرایط ازدواج، باز هم تجرد را ترجیح می دهند. اگر شما علت را از جوانان جویا شوید با دلایل مختلفی مانند بیکاری، وضعیت بد اقتصادی، تحصیلات عالی، سخت گیری خانواده ها، ترس از اختلاف و طلاق و  … روبرو می شوید.

ازدواج نکردن جوانان را می توان به عنوان یکی از مهمترین معضلات اجتماعی برشمرد و می تواند در آینده تاثیرات منفی زیادی داشته باشد.

علت ازدواج نکردن لیلا اوتادیعلت ازدواج نکردن لیلا اوتادی

همچنین آمار‌هایی از بالا رفتن سن ازدواج به گوش می‌خورد و در این میان معضلات دیگری همچون ازدواج سفید یا به عبارت بهتر «همباشی سیاه» باعث افزایش این آمار شده است. تغییرات فرهنگی و تغییر کردن معنای رابطه‌ها باعث به وجود آمدن این معضل شده است؛ معضلی که مبدا آن کشور‌های نروژ، سوئد، فرانسه و اسپانیا بوده است و حال شاهد آن در کشور خودمان هستیم.

علت ازدواج نکردن لیلا اوتادیعلت ازدواج نکردن جوانان

ما می خواهیم در این مقاله به دلایل گوناگون عدم ازدواج جوانان بپردازیم و ببینیم چه راهکارهایی برای آن می توان یافت.

۱- اوضاع نابسامان اقتصادی:

از مهمترین دلایلی است که امروزه جوانان از آن یاد می کنند. اوضاع بد اقتصادی بی تاثیر نیست اما نه تا آن حدی که فرد هرگز نتواند ازدواج کند یا به آن فکر کند.

۲- از بین رفتن آزادی:

یکی دیگر از مواردی که جوانان از آن یاد می کنند عدم آمادگی برای پذیرفتن یک زندگی است. زمانیکه فردی مسئولیت یک زندگی را می پذیرد و تشکیل زندگی می دهد، وارد دنیای جدیدی می شود.

دلایل گوناگون عدم ازدواج جواناندلایل گوناگون عدم ازدواج جوانان

۳- ترس از جدایی و طلاق:

یکی دیگر از ترس ها، ترس از جدایی و طلاق است. اینکه وقتی من ازدواج کنم ممکن است به جدایی منجر شود یکی از مواردی است که جوانان به آن فکر می کنند.

۴- تجربیات بد گذشته:

اگر جوانی در ازدواج قبلی خود شکست خورده باشد، دچار درگیری ذهنی مملو از بد بودن ازدواج می شود.

اینستاگرام ـ تالار نامه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس