تصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده با ست روسری با جواهراتش

تاریخ نشر :یکشنبه 09 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
شهرزاد کمال زاده بازیگر ارام و بی حاشیه ای است که در چندین فیلم و سریال حضور پیدا کرده است. او علاوه بر بازیگری در مدلینگ هم فعالیت می کند و به خاطر استایلی که دارد بسیار موفق عمل کرده است.

مدلینگ درآمد خوبی دارد و اگر شما آدم معروفی باشید می توانید درآمد بیشتری در این زمینه داشته باشید. به همین دلیل هنرمندان زیادی به مدلینگ روی آوده اند. تصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده با ست روسری با جواهراتش را در پرشین وی ببینید.

مدلینگ شهرزاد کمال زاده

تصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده با ست روسری با جواهراتشتصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده با ست روسری با جواهراتش

نکات ست کردن شال و روسری با مانتو

ست کردن با مانتو طرح دار یا ساده

اگر مانتوی دارید که پر از طرح و رنگ و لعاب است بهتر است که از شال و روسری ساده یا ترجیحاً تک رنگ استفاده کنید تا پوششتان بیش از حد شلوغ نشود. و برعکس این موضوع اگر مانتویتان ساده، تک رنگ و راسته است می توانید با خرید شال و روسری طرح دار استایلتان را از سادگی در بیارید و به آن رنگ و لعابی تازه ببخشید.

ست کردن شال و روسری با جنس مانتو

اگر جز افرادی هستید که خیلی به طرح های شلوغ علاقه ای ندارند و استایل تک رنگ را دوست دارید در عین حال می خواهید که کمی از سادگی در بیایید می توانید جنس مانتو و شال را با هم ست کنید. به طور مثال اگر مانتوی با آستین حریر دارید می توانید با شال حریر ست کنید یا مانتو با یقه یا آستین کار شده را همراه با شال کار شده استفاده کنید.

تصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده با ست روسری با جواهراتشتصویر مدلینگ شهرزاد کمال زاده

مدل های بستن شال و روسری متناسب با مانتو

نحوه بستن شال و روسری باید متناسب با مدل مانتو باشد به طور مثال اگر مانتویتان طرح دار است یا سنگ دوزی شده و کار شده بهتر است که شال یا روسری را ساده ببندید. اگر مانتو یقه بزرگی دارد شال یا روسری را در پشت گردن ببندید. و برای مانتو ساده راسته یا مانتو کتی می توانید شال یا روسری را با گره های خاص و بزرگ ببندید.

اهمیت رنگ در هماهنگی شال و روسری با سایر پوشاک

رنگ، مهم‌ترین مؤلفه در ایجاد تناسب و ست کردن لباس ها است. توجه به رنگ ها و مفاهیم مرتبط با آن در انتخاب یک استایل مناسب، بسیار مفید است. در این بخش اطلاعاتی درباره رنگ شناسی و روش های ست کردن شال و روسری با سایر پوشاک را در اختیارتان می گذاریم.

اهمیت رنگ در هماهنگی شال و روسری با سایر پوشاکاهمیت رنگ در هماهنگی شال و روسری با سایر پوشاک

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی به رنگ هایی چون سفید، سیاه، خاکستری، طوسی، انواع کرم و … گفته می شود که درخشندگی رنگ های دیگر را ندارند و به شکلی دارای حالتی آرام و طبیعی هستند. در صورتی که مانتوی با این رنگ ها دارید می توانید آن را با اغلب رنگ های دیگر شال و روسری ست کنید.

رنگ های مکمل

رنگ‌های مکمل مانند دوستان صمیمی، تقریباً هرجا که در کنار یکدیگر قرار بگیرند، ترکیب زیبایی می‌سازند. به طور مثال رنگ سبز و قرمز مکمل هستند و می توانید یکی را به عنوان مانتو و دیگر برای شال و روسری انتخاب کنید. یا رنگ آبی و زرد برای ست کردن شال و روسری با لباس بسیار مناسب می باشد.

اینستاگرام ـ کاتلیا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس