یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

قابی زیبا از فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری زمانی که زندگی مشترک داشتند

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
اتنه فقیه نصیری همسر سابق فریبرز عرب نیا است. بازیگر نقش مختار بعد از جدایی از همسرش با عسل بدیعی ازدواج کرد و چند سال بعد هم از او جدا شد و بعد از مرگ خانم بدیعی او و پسرش به قصد تحصیل مهاجرت کردند.

زوج های هنری زیادی در سینما ازدواج کرده ان و سپس جدا شده اند. آتنه فقیه نصیری که با نام خاله سارا به شهرت رسیده بود همسر سابق فریبرز عرب نیاست که اطلاعات زیادی از زندگی مشترک آنها در دسترس نیست. قابی زیبا از زندگی مشترک فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری را در پرشین وی ببینید.

فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری

قابی زیبا از فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری در زمانی که زندگی مشترک داشتند

قابی زیبا از فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیریقابی زیبا از فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری: هیچکدام از نقد‌های وارده به «شمعدونی» را قبول ندارم

بازی در «شمعدونی» به دلیل طنز خاصش در مقایسه با بازی‌های این چند ساله‌ام بسیار به یادماندنی بود به همین جهت نقد‌های وارده به این مجموعه را قبول ندارم.

آتنه فقیه نصیری، بازیگر نقش زهره در سریال «شمعدونی» در خصوص دلیل حضور خود در این مجموعه گفت: پس از مطالعه فیلمنامه با متن خوبی روبرو شدم و متن را خیلی دوست داشتم بنابراین ایفای نقش زهره را پذیرفتم.

آتنه فقیه نصیریبازیگر شمعدونی و شایعه ازدواج با رفیع پیتز

وی در خصوص ویژگی شخصیتی کاراکتر زهره اظهار داشت: زهره در مقابل نقش‌های دیگر این سریال به عنوان زن خانواده، بی‌نظمی‌ها را سر و سامان می‌دهد و در واقع به نوعی متعادل کننده و آرامش ‌دهنده‌ی این بی‌نظمی‌هاست. فقیه نصیری در پاسخ به اینکه بازی در سریال کمدی یا ملودرام را چقدر می‌پسندید، عنوان کرد: برای من به عنوان یک بازیگر، کار خوب در انتخاب نقش‌هایم ارجحیت دارد بنابراین اگر کار خوب و حرفه‌ای باشد طنز یا جدی بودن آن چندان تفاوتی ندارد.

بازیگر «خانه سبز» در خصوص کاراکتر زهره افزود: وادار کردن هوشنگ برای عذرخواهی از جانب زهره در واقع نمک این شخصیت و یا دلیل بی منطقی اوست که به مخاطب بفهماند این نوع رفتار شایسته نیست. وی در خصوص شباهت این نقش با شخصیت واقعی خود تصریح کرد: من در زندگی شخصی خودم اصلاً کسی را مجبور به عذرخواهی از دیگران نمی‌کنم اما خودم از همه معذرت‌خواهی می‌کنم.

آتنه فقیه نصیریآتنه فقیه نصیری

بازیگر «مهر خاموش» در خصوص سخت‌ترین سکانس این مجموعه عنوان کرد: سکانس پایانی برای تمام بازیگران و همه‌ی گروه جزو سخت‌ترین سکانس‌های این سریال بود چون در فصل زمستان و در جاده قم باید تصویربرداری کار انجام می‌شد، درحالی که هوا در تهران بسیار خوب بود ولی در جاده قم لحظه‌ی تصویر‌برداری به قدری هوا سرد بود و باد وحشتناکی می‌وزید که به سختی دیالوگ می‌گفتیم و حتی مخاطبان هم بعد از دیدن این صحنه متوجه خواهند شد.

بازیگر «داستان یک شهر» در خصوص تفاوت این کار با کارهای قبلی‌اش بیان کرد: «شمعدونی» به دلیل طنز متفاوتش با کارهای قبلی‌ام تفاوت زیادی داشت ولی من خیلی خوشحالم که در این مجموعه بازی کردم و این سریال را خیلی دوست دارم و در مقایسه با کارهایی که در این چند ساله کرده‌ام، برایم بسیار به یادماندنی بود.

وی در خصوص کار با صحت و گروه «شمعدونی» اظهار داشت: سروش صحت کارگردان خوب و راحتی است و جادوی خاصی در گرفتن بازی از بازیگر دارد و طوری بازی دلخواه خود را از بازیگر می‌گیرد که بازیگر اصلاً متوجه این موضوع نمی‌شود به نظرم صحت در گرفتن بازی از کاراکترهایش از تمام کارگردانان، حرفه‌ای تر است.

وی در خصوص انتقاد‌های وارده به این مجموعه گفت: من چون نقد‌های وارده به این مجموعه را قبول ندارم بنابر این در مورد هیچ کدام از این نقدها اظهار نظر نمی‌کنم. فقیه نصیری در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم باز هم کارهای خوبی مانند «شمعدونی» ساخته شود و من شانس حضور در این مجموعه‌ها را داشته باشم.

باشگاه خبرنگاران ـ خبرانلاین ـ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس