پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جدید و متفاوت زیبا بروفه بعد از مدتها دوری از سینما

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
زیبا بروفه و حمید گودرزی در هاتف اخبار گوناگون
زیبا بروفه بازیگر بی حاشیه و توانمند سینما و تلویزیون است. او سرنوشت عجیبی داشت در 19 سالگی ازدواج کرد و همسرش بعد از حدود 23 سال زندگی مشترک و عاشقانه تنها چند ماه بعد از به دنیا آمدن پسرشان فوت کرد.

حضور در نقش معصومه در سریال مجید دلبندم از زیبا بروفه بازیگری شناخته شده ساخت. او در سینما هم خوش درخشید و در فیلم پر پرواز با شادمهر عقیلی همبازی شد و یکی از فیلم های موفق در زمینه موسیقی با بازی این دو رقم خورد. چهره جدید زیبا بروفه را در پرشین وی ببینید.

چهره جدید زیبا بروفه

چهره جدید و متفاوت زیبا بروفه بعد از مدتها دوری از سینما

چهره جدید و متفاوت زیبا بروفه بعد از مدتها دوری از سینماچهره جدید و متفاوت زیبا بروفه بعد از مدتها دوری از سینما

روایت «هاتف» از زندگی یک خبرنگار از زبان بازیگر سریال

زیبا بروفه درباره‌ ‌حضورش در سریال «هاتف» با اعتقاد بر اینکه این سریال با وجود اینکه ۱۰ قسمت بود لوکیشن‌های متعددی داشت، اظهار کرد: با وجود اینکه زمان ما برای تصویربرداری کوتاه بود اما این مجموعه پرلوکیشن بود . ریحانه در جایگاه خبرنگار در طول روز سکانس‌های متعددی دارد به گونه‌ای که از شش صبح بیدار می‌شود و تا دو بامداد کارهای متعددی انجام می‌دهد.

چهره جدید و متفاوت زیبا بروفه بعد از مدتها دوری از سینمازیبا بروفه و حمید گودرزی در هاتف

او که نقش ریحانه را در مجموعه «هاتف» در جایگاه یک خبرنگار ایفا می‌کند، اظهار کرد: اساسا ریحانه زن فعالی است. خبرنگار است، جدا از کار خبرنگاری پیگیر کارهای دیگر هم هست و هر آنچه که به وصیت‌نامه پدرش ربط پیدا می‌کند، پیگیری می‌کند. اصولا قصه سریال، قصه دنبال کردن وصیت‌نامه پدر توسط ریحانه است که به ماجراهای متعددی ورود می‌کند. به همین دلیل لوکیشن‌ها زیاد است و خستگی این بخش هم زیادتر است.

مجموعه «هاتف»

بروفه درباره‌ی نشان دادن شخصیت یک خبرنگار که منطبق با جامعه باشد و ذهنیتی خود او از خبرنگار دارد، اظهار کرد: من دوستان خبرنگار کم ندارم؛ ضمن اینکه از نظر من ‌ویژگی بارز یک خبرنگار این است که برای به دست آوردن آن چیزی که می‌خواهد از هر راهی البته راهی که درست باشد، ورود می‌کند و تا به آن چیزی که می‌خواهد نرسد، کوتاه نمی‌آید. پیگیر بودن، یکی از ویژگی‌های خبرنگار است. اینکه سعی کنی در خبری که می‌خواهی تهیه کنی، جزو اولین‌ها باشی. شخصیت ریحانه هم همین گونه است، ضمن اینکه سوژه‌هایی که دنبال می‌کند شخصا برای خودش هم مهم است؛ یعنی جدا از اینکه شغلش است اگر مسئله‌ای در اطرافش پیش بیاید واکنش نشان می‌دهد و آن را پیگیری می‌کند.

مجموعه «هاتف»مجموعه «هاتف»

روحیه همان ریحانه سریال ریحانه است، جنگ‌جو و پیگیر است. همه ماجراها را دارد اما یک قصه را دنبال نمی‌کند که به نتیجه برسد. به نوعی کشف شهود می‌کند اما خودش هم در معرض آزمایش قرار می‌گیرد. خودش هم انتخاب می‌کند که اگر قرار است شبیه بقیه باشد پس حرف‌هایی که تاکنون زده است را زیر سوال می‌برد اما اگر قرار باشد شبیه بقیه نباشد باید کل زندگی و خانواده و همه را از دست بدهد و یا همه آن‌ها را بهم بریزد که این یک انتخاب سخت برای اوست.

بروفه درباره شروع قصه «هاتف» که شخصیت او رفته رفته با فراز و فرودهایی روبه رو می‌شود، نیز یادآور شد: شروع ماجرای «هاتف» این گونه است که ریحانه فرد خیلی معتقدی نیست؛ یعنی به اعتقادات پدرش هم شک دارد اما در این پروسه قصه به فلسفه عاشورا می‌رسد به اینکه چرا پدرش چنین اعتقاداتی داشته است.

سینما سینما ـ اینستاگرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس