شنبه, ۸ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

گیتار زدن و آوازخوانی حنا دختر مجید صالحی به زبان انگلیسی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 04 آگوست 2022 اشتراک:
دختر مجید صالحی اخبار گوناگون
در این ویدئو گیتار زدن دختر مجید صالحی بازیگر خوب کشورمان را مشاهده می کنید که همراه اون به زبان انگلیسی آواز می خواند.

مجید صالحی بازیگر جوان سینمای ایران است که کار کارگردانی نیز انجام می دهد. او ازدواج کرده و یک دختر و پسر دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از گیتار زدن دختر مجید صالحی را برای شما قرار دهیم که به زبان انگلیسی می خواند

گیتار زدن دختر مجید صالحی

در این  ویدئو گیتار زدن دختر مجید صالحی را می بینید

ویدئویی از آوازخوانی حنا صالحی به زبان انگلیسی

بهترین سن یادگیری موسیقی برای هر ساز

دانستن بهترین سن برای شروع یادگیری موسیقی برای هر ساز، یکی از مراحل حیاتی در جریان رشد موسیقایی کودک است. در مواردی ممکن است که کودک به لحاظ روانی آمادگی لازم برای شروع یک ساز را داشته باشد، اما به لحاظ بدنی دارای توانایی‌های لازم برای نواختن آن ساز نباشد، برای مثال ریه‌هایش هنوز به گنجایش کافی برای نواختن سازهای بادی نرسیده باشد.

مواردی دیگر مانند صدایی که هنوز مشخصه‌های کودکی را دارد و به اندازه‌ی کافی برای آواز خواندن آماده نیست، کمبود چابکی کافی در حرکت انگشتان و چیزهایی از این قبیل. در ادامه، پیشنهادهای سایت MUSIKA را در خصوص سن شروع یادگیری برای هر ساز را می‌خوانیم.

دختر مجید صالحیآموزش موسیقی

بهترین سن یادگیری هر ساز

پیانو: ۴-۵ سال
گیتار: ۷-۹ سال
درامز: ۷ سال و بالاتر
آواز: ۱۲ سال و بالاتر
ساکسیفون: ۷-۸ سال
فلوت: ۷-۸ سال
کلارینت: ۷-۸ سال

به بهانه گیتار زدن دختر مجید صالحی درباره آموزش موسیقی به بچه ها بیشتر صحبت می کنیم.

ویولن: ۴-۵ سال
ویولا: ۶-۷ سال
چلو: ۷-۹ سال
ترومپت: ۸-۱۰ سال
ترومبون: ۸-۱۰ سال
گیتار باس: ۹-۱۰ سال

دختر مجید صالحیآموزش ویولون

همان‌طور که می‌بینید، کودکان با انتخاب‌های متنوعی برای شروع یادگیری موسیقی مواجه هستند. هرچند که ما پیشنهاد می‌کنیم به سن مناسبی که برای هر ساز بیان شد، توجه داشته باشید. اما تاکید می‌کنیم که همیشه استثناء هم وجود دارد. برای مثال کودکی که قد بلندی دارد و نسبت به هم‌سالانش چابک‌تر است، می‌تواند یک تا دو سال زودتر از سن پیشنهادی ما، نواختن گیتار را شروع کند.

یعنی با اینکه سن یادگیری گیتار را بین ۷ تا ۹ سال در نظر گرفتیم، در مورد برخی از کودکان می‌تواند ۵ تا ۷ سال، سن یادگیری گیتار باشد. در حالی‌که کودکی که به سن ۱۲ سال رسیده، یعنی همان سنی که ما برای شروع خوانندگی مناسب می‌بینیم، اگر صدایش به بلوغ کافی نرسیده باشد، باید برای شروع سن خوانندگی صبر کند.

اینستاگرام و پیانو باربد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس