دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

گریم متفاوت لاله اسکندرى در سریال پر بیننده «آهوى من مارال»

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
گریم لاله اسكندرى اخبار گوناگون
در این تصویر گریم لاله اسكندرى بازیگر معروف کشورمان را در سریال آهوی من مارال مشاهده می کنید

لاله اسکندرى بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از گریم لاله اسکندرى در سریال آهوی من مارال را برای شما قرار دهیم که درباره زندگی ناصرالدین شاه است

گریم لاله اسکندرى

در این تصویر لاله اسکندری را در سریال آهوی من مارال مشاهده می کنید

گریم لاله اسکندرىگریم لاله اسکندرى بازیگر

درباره سریال آهوی من مارال بیشتر بدانید

سریال آهوی من مارال به نویسندگی و کارگردانی مهرداد غفارزاده با تهیه‌کنندگی سعید خندق آبادی محصول ایرانی نمایش خانگی سال ۱۴۰۰ است. داستان سریال آهوی من مارال موضوع تاریخی عاشقانه دارد که داستان عاشقی ناصرالدین شاه را روایت می‌کند که درگیر ماجرایی عاشقانه می‌شوند و سرنوشت مسیر متفاوتی برایشان رقم میزند.

فیلمبرداری سریال نمایش خانگی آهوی من مارال در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی آن در شمال بوده که بمدت پنج ماه به طول انجامید و همچون آثار قبلی مهرداد غفارزاده موضوع آن درمورد موضوعات عاشقانه با رویکردی تاریخی خواهد بود.

آهوی من مارالآهوی من مارال

بازیگران سریال آهوی من مارال غفارزاده از هنرمندان برجسته ازجمله حسن معجونی
و شبنم مقدمی و ترلان پروانه تشکیل شده که البته پروانه اخیرا در «سریال سیاوش»
نیز حضور داشت. زمان پخش سریال آهوی من مارال در
شبکه نمایش خانگی از اول پاییز ۱۴۰۱ اعلام شد.

سریال ایرانی آهوی من مارال باوجود داشتن داستان خوب و اسامی بازیگران محبوب می‌تواند از سریال‌های موفق جدید در سال ۱۴۰۰ باشد که تماشاگران بسیاری را جهت تماشای سریال آهوی من مارال به شبکه نمایش خانگی بیاورد.

گریم لاله اسکندرىلاله اسکندرى در اهوی من مارال

مهرداد غفارزاده اولین سریال نمایش خانگی خود را بنام سریال آهوی من مارال برای شبکه نمایش خانگی ساخت که بزرگترین ساخته اوست و بزودی دانلود قسمت اول سریال آهوی من مارال کامل از فیلم تو ایرانی آغاز خواهد شد. حسن معجونی در سریال آهوی من مارال ایفاگر نقش ناصرالدین شاه است و اخیرا در «فیلم لتیان» حضور داشت و برای اولین مرتبه در نمایش خانگی یک سریال حسن معجونی را خواهیم دید.

اینستاگرام و مجله زنده

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس