دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

دکوراسیون شیک خانه حدیثه تهرانی و حیوان خانگی مهربانش

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
حیوان خانگی حدیثه تهرانی اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئویی برای شما قرار می دهیم که در آن حیوان خانگی حدیثه تهرانی را مشاهده می کنید

حدیثه تهرانی بازیگر معروف ایرانی است که در چند فیلم و سریال ایفای نقش می کنید. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از حیوان خانگی حدیثه تهرانی را برای شما قرار دهیم که از او در خانه اش نگهداری می کند

حیوان خانگی حدیثه تهرانی

در این ویدئو دکوراسیون شیک خانه حدیثه تهرانی را می بینید

ویدئویی از حدیثه تهرانی در خانه زیبایش

نکاتی برای نگهداری حیوانات خانگی

نگهداری حیوان خانگی نیازمند شرایطی است.

نگهداری حیوانات خانگی و غذای خوب

هر موجودی با توجه به نیازهای بدنش به مواد غذایی خاصی نیاز دارد و حیوانات هم از این قاعده مستثنی نیستند. زمانی که یک حیوان خانگی تهیه می‌کنید باید رژیم غذایی مورد نیازش را هم در نظر بگیرید و توجه کنید غذاهایی که به او می‌دهید هم نیازهایش را برطرف کنند و هم مضر نباشند.

غذای حیوانات خانگی باید با وسواس انتخاب شود.

سگ‌ها و گربه‌ها، به خصوص سگ‌ها، در خوردن غذا نسبت به سایر حیوانات خانگی لج‌بازتر و لوس‌تر هستند. باید سعی کنید از همان روزهای ابتدای نگهداری حیوانتان را به غذای مخصوصش عادت دهید.

یادتان باشد از دادن گوشت به حیوانتان حتی‌الامکان خودداری کنید چون وقتی مزه‌ گوشت زیر زبانش برود به سختی می‌توانید او را به خوردن غذاهای معمول عادت دهید که هم برای سلامتیِ خودش مضر است و هم برای جیبِ شما.

حیوان خانگی حدیثه تهرانیحیوان خانگی

نگهداری حیوانات خانگی و محل ادرار و مدفوع

یکی از چالش‌های بزرگ در نگهداری حیوان خانگی این است که به او آموزش دهید در محل مخصوصی ادرار و مدفوع کند. گربه‌ها نسبت به سگ‌ها به آموزش کمتری نیاز دارند.

کافی‌ست یک ظرف مخصوص یا خاک مخصوص برای گربه تهیه کنید و نهایتا یک یا چند بار او را در آن ظرف بگذارید تا متوجه شود این ظرف برای چه کاریست.

بهتر است این ظرف را دور از اتاق خواب و آشپزخانه بگذارید و روزانه آن را تمیز کنید تا از شیوع آلودگی در خانه جلوگیری شود.

توجه به حیوانات خانگی

حیوان خانگی شما نیازمند توجه است و اگر احساس نکند که عضوی از خانواده‌ شماست ممکن است به افسردگی دچار شود.

با سگ ، گربه و پرنده‌تان بازی کنید، نوازشش کنید و این احساس را به او القا کنید که برای شما اهمیت دارد. البته همیشه در نظر داشته باشید که محبت شما نباید آنقدر زیاد شود که حیوانتان لوس شود.
سگ‌ها نسبت به گربه‌ها به توجه بسیار بیشتری نیاز دارند و نمی‌توان آن‌ها را برای مدت طولانی در خانه تنها گذاشت.

حیوان خانگی حدیثه تهرانینگهداری از حیوان خانگی

نگهداری حیوانات خانگی و نظافت حیوانات خانگی

حیوانات خانگی اگر به درستی نظافت نشوند می‌توانند ناقل بیماری‌های بسیاری باشند. با یک دامپزشک مشورت کنید و برای حیوانتان یک برنامه‌ زمان‌بندی شده‌ نظافتی تدوین کنید.

نظافت حیوان خانگی مهمترین اصل در نگهداری آن‌ها در منزل است.

از واکسیناسیون حیوانتان غافل نشوید. اغلب حیوانات خانگی هر چهار ماه یک بار نیازمند ویزیت دامپزشک هستند و از آنجا که این امر ارتباطی مستقیم با سلامت حیوان و خود شما دارد، بهتر است آن را پشت گوش نیندازید.

با توجه به موی زیاد سگ ممکن است وقتی که آن‌ها را به پیاده‌روی می‌برید انگل‌هایی به پوستش وصل شوند یا موجوداتی او را نیش بزنند و شما متوجهش نشوید.

اینستاگرام و کلید

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس