دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

ست زرد و طوسی مانتو چهار خونه مه‌لقا باقری شیک و زیبا

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
مانتو مه‌ لقا باقری اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از ست زیبای کفش و مانتو مه‌ لقا باقری را مشاهده می کنید که با رنگ های پاییزی ست شده است

مه‌ لقا باقری بازیگر جوان سینمای ایران است که فیلم و سریال های خوبی در کارنامه اش دیده می شود. او همسر جواد عزتی است و با هم چندین کار مشترک داشتند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از ست زیبای مانتو مه‌ لقا باقری را برای شما قرار دهیم

ست مانتو مه‌ لقا باقری

مه لقا باقری با ست زردرنگ زیبا

مانتو مه‌ لقا باقریعکس مانتو مه‌ لقا باقری

رنگ‌های مناسب لباس برای پاییز؛ شیک‌تر از همیشه در پاییز خوش‌رنگ

در این مقاله، رنگ‌های مناسب لباس برای پاییز را با هم مرور می‌کنیم.

رنگ زیبای زرد در استایل پاییزی

زرد از رنگ‌های غالبی است که در فصل پاییز دیده می‌شود. نشاط این رنگ در فصل‌هایی مانند پاییز و زمستان که هوا تیره‌تر و روزها کوتاه‌تر است، تضاد خوب و مناسبی ایجاد می‌کند و انگار حضورش در فصل‌هایی که به درخشش بهار و تابستان نیستند، کمی لازم به نظر می‌رسد.

مانتو مه‌ لقا باقریست پاییزی

قرمز شرابی؛ مگر نمی‌خواهید شیک و خاص باشید؟

قرمز شرابی از آن طیف‌های رنگ قرمز است که همه را راضی نگه می‌دارد و با پوست بیشتر افراد در هماهنگی است. هم کسانی می‌توانند آن را بپوشند که پوست تیره‌تری دارند و هم سفیدترها. این رنگ را برای لباس بخش‌های مختلف استایلتان انتخاب کنید و ببینید که نتیجه بسیار راضی‌کننده است.

قرمز؛ مگر می‌شود از جذابیت قرمز گذشت؟

قرمز را فراموش نکنید. هیچ‌گاه زیبایی این رنگ جذاب را دست‌کم نگیرید. پاییز و زمستان هم که فرامی‌رسند، حضور قرمز از همیشه ضروری‌تر می‌شود. برای مثال، کت یا پالتویی به این رنگ را در نظر بگیرید و به زمستان‌ها و روزهای پاییزی‌تان رنگی جذاب اضافه کنید.

ست زردرنگست زردرنگ

سبز؛ مگر می‌شود طراوت سبز را در پاییز کنار گذاشت؟

در پاییز و زمستان از سبزی طبیعت اطرافمان کم می‌شود. وجود چنین رنگی در استایل باعث می‌شود که در پالت رنگ‌هایی که مقابل دیده‌هایمان می‌آیند، تعادل و تناسب بیشتری به‌وجود آید.

رنگ سبز هم در طیف‌های مختلفش زیباست. سبز پررنگ را برای شلوار یا یقه اسکی و حتی کیف و کفشتان در نظر داشته باشید. شلوار سبز هم انتخاب جذاب و متفاوتی است. اگر به‌دنبال تدارک‌دیدن تیپی خاص هستید، به آن هم فکر کنید.

اینستاگرام و منو مد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس