دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

اولین تصویر از همسر فریبا متخصص بازیگر سریال گیل دخت

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
همسر فریبا متخصص اخبار گوناگون
در این تصویر همسر فریبا متخصص بازیگر خوب کشورمان را در کنار او مشاهده می کنید. این بازیگر در سریال گیلدخت ایفای نقش می کند

فریبا متخصص بازیگر معروف و بی حاشیه کشورمان است که این روزها با بازی در سریال گیلدخت دیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از همسر فریبا متخصص را در کنار او برای شما قرار دهیم که تاکنون دیده نشده بود

عکس همسر فریبا متخصص

فریبا متخصص در کنار همسرش

همسر فریبا متخصصتصویر همسر فریبا متخصص

مروری بر عملکرد بازیگران گیلدخت

نقش گلنار را میترا رفیع بازی می‌کند که مدتی اســت ســریال «بی همگان» با بازی او روی آنتن شــبکه سه رفته. او پیشتر تجربه بازی در فیلم و ســریال داشـت اما با «بی همگان» به شهرت رســید. حالا «گیلدخت» شــانس دوباره اوست تا همزمان توانایی‌اش را در یک نقش تاریخی به رخ بکشـد. موفق هم هست. شخصیت اســفندیار به رضا اکبرپور رســیده که به نظر می‌رسد کاری سخت برای محبوب شــدن دارد.

همسر فریبا متخصصفریبا متخصص در گیلدخت

سعید راد نقش میرزا رضا، آشــپز نابینا اما حاذق را بازی می‌کند. او هم کاری سخت پیش رو دارد و فعلا بر اساس یک سکانس قضاوت نمی‌کنیـم. محمود پاک نیت بــار دیگر نقش خان بازی کــرده؛ «روزی روزگاری»، «پس از باران» «پشــت کوه‌های بلند» و … برخی سریال‌هایی هستند که او در آن‌ها خان شــده بود. پاک‌نیت در سریال‌های «جشن سربرون» و «سنجرخان» هم در جلد خان فرو رفته است. این بازیگر با نقش خان پیش مخاطب به اوج محبوبیت رســید و در «گیلدخت» کاری سخت برای پرهیز از کلیشه‌ها دارد. فعلا که فراتر از نقش‌های پیش گام برنداشته.

همسر فریبا متخصصبازیگران گیلدخت

در کارنامه مجید اسـماعیلی فیلم‌های کوتاه و سینمایی زیادی دیده می‌شـود و «گیلدخـت» جدیدترین پروژه اوست که در قامت یک ســریال تاریخی به بار نشسته. او با خلق فضای باورپذیر و نیز شخصیت‌پردازی‌های معقول نشان داده از پس کارش برآمده. طبعا قسمت‌های آینده و سـکانس‌های پر برخورد و نیز احساسی، بهتر عیار این کارگردان را نشان خواهد داد. در مجموع، «گیلدخت» این قابلیت را دارد که مخاطب را به یک دوره تاریخی پرت کند.

اینستاگرام و صفحه اقتصاد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس