دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

اشکهای جانسوز «رامین رضاییان» بعد از باخت مقابل امریکا

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
شکست در برابر امریکا به یکی از تلخ ترین خاطرات فوتبالی کشورمان تبدیل شد که همزمان با حذف ما در جام جهانی قطر همراه بود. جام جهانی قطر با شکست در برابر انگلیس و امریکا و پیروزی در برابر ولز برای ایران پایان یافت.

راه یابی به مرحله بعد مسابقات جام جهانی و حضور در میان ۱۶ تیم برتر با شکست ایران در جام جهانی قطر مقابل امریکا باز هم محقق نشد و بازیکنان تیم ملی با همه تلاشی که کردند نتوانستند تاریخ ساز شوند. اشکهای جانسوز «رامین رضاییان» بعد از باخت مقابل امریکا را در پرشین وی ببینید.

شکست ایران در جام جهانی قطر

رامین رضاییان از شدت ناراحتی بابت شکست نمی توانست روی پاهای خود بایستد.

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخت

در میان اشک ها و حسرت های بازیکنان تیم ملی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه با آمریکا ، حالات ناخودآگاه رامین رضاییان از چشم عکاسان دور نماند.

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باختشکست مقابل امریکا در جام جهانی قطر
شکست ایران در جام جهانی قطراشک‌های رامین رضاییان بعد از باخت
اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخترامین رضاییان و شکست مقابل امریکا

مدافع راست ایران که گل دوم تیم ملی مقابل ولز به ثمر رسانده بود، در بازی با آمریکا نیز تلاش زیادی انجام داد تا شاید با ارسال های دقیق خود چاره ساز شود و پاس گل برای ایران بسازد اما در نهایت موفق نشد. رامین بعد از پایان مسابقه از فرط ناراحتی نمی دانست باید چه کاری انجام بدهد.

شکست ایران در جام جهانی قطرشکست ایران در جام جهانی قطر

رضاییان که اشک‌هایش بند نمی‌آمد، با دلداری برخی از بازیکنان تیم ملی مثل وحید امیری مواجه شد. او ثانیه هایی دست ها را روی زانو گذاشت و ناراحتی اش را ابراز کرد اما آنقدر اندوه داشت که ناخودآگاه روی زمین چمن ورزشگاه الثمامه افتاد و به گریه کردن ادامه داد. البته که گریه های رامین و سایر اعضای تیم ملی تاثیری در شرایط ایراد نداشت و بی فایده بود.

منصور رشیدی که در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین در فهرست نفراتی اعزامی به این مسابقات حضور داشت،در خصوص حذف ایران از جام جهانی گفت: همه مردم ایران منتظر برد تیم ملی بودند. متأسفانه بعد از پیروزی برابر ولز، رسانه ملی آنقدر این برد را بزرگ کرد که انتظارات مردم بیش از اندازه بالا رفت و همه فکر می‌کردند که آمریکا یک تیم ضعیف است و باید ۱۰ گل از ما دریافت کند. همین مسئله باعث شد تا فشار زیادی بر روی تیم ملی وارد شود و بازیکنان تمرکز خود را از دست بدهند.

وی ادامه داد: جابجایی دروازه بانها همه را متعجب کرد. حسینی آماده بود اما بیرانوند به خاطر مصدومیتی که داشت خوب تمرین نکرده بود و عجیب بود که کی روش دست به چنین کاری زد.

ورزش سه ـ مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس