یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

شباهت بی نظیر مهرانه مهین ترابی به خواهرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 دسامبر 2022 اشتراک:
شباهت بی نظیر مهرانه مهین ترابی به خواهرش اخبار گوناگون
مهرانه مهین ترابی بی شک یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی است که در تمام سال های فعالیتش خوش درخشیده الست. او با سریال همسران آغازی بی نظیر داشت و نقش عاطفه در خانه سبز از ماندگار ترین نقش های اوست.

بازیگر نقش ابریشم این روزها در میان خانواده ها جای خود را باز کرده است. مهرانه مهین ترابی بازیگر کاربلدی است که هر نقشی را به بهترین شکل ممکن ایفا می کند و در کارنامه بازیگری او هرگز کار متوسطی پیدا نمی توان کرد. او از جمله بازیگران مجرد است که هرگز به دلیل شغلش ازدواج نکرد. خواهر مهرانه مهین ترابی را در پرشین وی ببینید.

خواهر مهرانه مهین ترابی

شباهت بی نظیر مهرانه مهین ترابی به خواهرششباهت بی نظیر مهرانه مهین ترابی به خواهرش

این روزها بی گناه از سریال های محبوب نمایش خانگی است که بازیگران توانمندی در آن نقش آفرینی کرده اند.
سریال بی گناه اولین همکاری مهران احمدی و مصطفی کیایی در مقام کارگردان و تهیه کننده است که چندین قسمت از آن پخش شده است. این سریال نمایش خانگی که تا کنون توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب نماید، درامی اجتماعی با محوریت خانوادگی بوده که داستان آن به قلم محسن کیایی جان گرفته است.

حالا و با نمایش سریال بی گناه که لیست بلند بالایی از بازیگران و عوامل حرفه‌ای سینما و تلویزیون را با خود به همراه دارد، بیش از گذشته می‌توان به تاثیرگذاری خانواده کیایی (مصطفی، محسن و میلاد) و نقش آن‌ها در سینمای امروز و تولید و اجرای پروژه‌های متعددی که در قالب سریال روانه شبکه نمایش خانگی کرده‌اند پی برد.

بازیگر نقش ابریشمبازیگر نقش ابریشم

آن‌ها موفق به گردآوری تیم فعالی شده‌اند که از هسته اولیه یک طرح دوخطی تا شکل دهی به فیلمنامه (محسن کیایی هم به‌عنوان بازیگر و هم به‌عنوان فیلمنامه‌نویس فعالیت چشمگیری در این زمینه دارد) و سپس تولید و اجرای آن (مصطفی کیایی هم در مقام کارگردان و هم در جایگاه تهیه‌کنندگی تسلط خوبی بر روی اجرای پروژهای کوچک و بزرگ دارد) با اتکا به استانداردهای رایج و قابل قبول این روزها، مهارت و انسجام خاصی از خود نشان داده و حتی برای جنبه رسانه‌ای و تبلیغاتی پروژه مورد نظر هم ایده‌های اجرایی و خلاقانه خوبی را در نظر می‌گیرند (میلاد کیایی سال‌ها است که در زمینه روابط عمومی و تبلیغات فعالیتی چشمگیر دارد).

 مهرانه مهین ترابی در بی گناهمهرانه مهین ترابی در بی گناه

آن‌ها درست همانند یک شرکتی که تمام خدمات تولیدی و اجرایی را از صفر تا صد به مخاطب خودش ارائه می‌دهد، با اتکا به موفقیت‌هایی که در این زمینه پیدا کرده‌اند (فیلم سینمایی مطرب به کارگردانی مططفی کیایی یکی از پر مخاطب‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر سینمای ایران شناخته شده و سریال همگناه هم یکی از پر بیننده‌ترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی به شمار می‌رود) حالا به چنان وزنه قابل اعتنایی تبدیل شده‌اند که به راحتی می‌توانند اعتماد سرمایه‌گذار و اشتیاق تماشاگر را برای اجرای یک پروژه جدید با خود همراه داشته باشند.

سریال بی ‌گناه که تشابه اسمی‌اش به سریال همگناه، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر دنباله‌سازی آن مجموعه موفق را به ذهن‌ها متبادر می‌ساخت، با اعلام اسامی عوامل دست‌اندرکار و حضور برادران کیایی در خط مقدم تولید و بازیگرانی که در هر دو مجموعه حضور ثابتی دارند، به حدس و گمان علاقه‌مندان برای تولید ادامه سریال پرمخاطب قبلی، پروبال بیشتری می‌داد

در این بین حضور مهران احمدی که بعد از کارگردانی دو فیلم پر فروش مصادره و سگ بند به جایگاه در خور اعتنایی در این زمینه دست پیدا کرده بود، بی‌ گناه را به یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی در این روزها تبدیل می‌کرد.

اما نمایش اولین قسمت از سریال بی‌گناه، ضمن کشیدن خط بطلانی بر تمام آن حدس و گمان اولیه، از تجربه‌ای جدید در کارنامه محسن کیایی (به عنوان سرپرست نویسندگان فیلمنامه) خبر می‌دهد که این بار کوشیده است یک داستان معمایی تودرتو را با اتکا به روابط پیچیده خانوادگی و با استفاده از تکنیک ارائه اطلاعات به صورت قطره چکانی به تماشاگر عرضه کرده و او را در تعلیق روابط و شناخت شخصیت‌ها و سرنوشت آنان شریک نماید.

فیلیمو شات ـ اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس