شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

لیندا کیانی در جشن تولد پریسا معادی خواهر پیمان معادی

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 فوریه 2022 اشتراک:
خواهر پیمان معادی اخبار گوناگون
در این تصویر لیندا کیانی را در جشن تولد خواهر پیمان معادی می بینید

لیندا کیانی بازیگر جوان ایرانی است که امسال با فیلم ضد در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد. این بازیگر با اخلاق ازدواج کرده ولی تصویری از همسرش منتشر نشده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از او را در جشن تولد خواهر پیمان معادی برای شما قرار دهیم

تولد خواهر پیمان معادی

لیندا کیانی را در جشن تولد پریسا معادی می بینید

خواهر پیمان معادیتولد خواهر پیمان معادی

درباره فیلم ضد لیندا کیانی بیشتر بدانید

اکران اختصاصی فیلم سینمایی ضد برای هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه به میزبانی حوزه هنری خراسان رضوی در پردیس سینمایی هویزه برگزار شد.

مجید عسگری، مدیر حوزه هنری خراسان رضویT در اکران اختصاصی فیلم ضد برای هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه مشهد که جمعه، ۱۵ بهمن‌ ماه، در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: حوزه هنری در راستای تولیدات فرهنگی و انقلابی خود طی یک سال گذشته چهار فیلم سینمایی جدید را تولید کرده که فیلم ضد به کارگردانی امیرعباس ربیعی یکی از آن‌هاست.

فیلم ضدفیلم ضد

این فیلم به موضوعات تاریخی و سیاسی کشور می‌پردازد و به نظر بنده در ژانر جدیدی قرار گرفته که در فضای سینمایی کشور به وجود آمده است.

سینمایی ضد به کارگردانی امیرعباس ربیعی، نویسندگی حسین تراب‌ نژاد و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در چهلمین جشنواره فجر نمایش خواهد داشت.لیلا زارع، مهدی نصرتی، لیندا کیانی، نادر سلیمانی، مهشید جوادی، مجید پتکی، روزبه رئوفی، عماد درویشی، شیرین آقاکاشی از جمله بازیگران این اثر هستند. به بهانه حضور لیندا کیانی در تولد خواهر پیمان معادی درباره فیلم جدید او بیشتر صحبت می کنیم.

بازیگر فیلم ضدبازیگر فیلم ضد

مدیر فیلمبرداری این فیلم را هاشم مرادی، چهره‌پرداز: مرتضی کهزادی، طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی، مدیر صدابرداری: علی عدالت‌ دوست، تدوین: مهدی سعدی و موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست برعهده داشتند.

مسعود سخاوت‌دوست تاکنون چهاربار در جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه شده، محمدرضا شجاعی همانطور که پیش از این اشاره شد، در جشنواره سی‌وچهارم نیز سیمرغ بهترین طراحی صحنه را به نام خود کرد.

خواهر پیمان معادیلیتدا کیانی

از میان آنان مهدی سعدی تدوین فیلم بی‌رویا را نیز برعهده داشته، مسعود سخاوت‌دوست موسیقی سه فیلم دیگر بدون قرار قبلی، برف آخر و موقعیت مهدی را برعهده داشته و محمدرضا شجاعی با دو فیلم در این دوره جشنواره حضور پیدا کرده‌اند.

اینستاگرام و ایسنا و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس