جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

شن بازی بازیگر معروف سریال گیلدخت و نوه زیبایش در شمال

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
نوه محمود پاک نیت در شمال اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئویی از شن بازی نوه محمود پاک نیت در شمال را مشاهده می کنید که مشغول بازی با پدربزرگش است

سریال گیلدخت جدیدترین محموعه تلویزیونی است که مدتی است پخش می شود. محمود پاک نیت بازیگر خوب این سریال است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از نوه محمود پاک نیت در شمال را برای شما قرار دهیم

محمود پاک نیت در شمال

شن بازی نوه محمود پاک نیت در شمال با پدربزرگش

ویدئویی از بازیگر معروف و نوه اش در شمال کشور

نقش پررنگ زنان در داستان«گیل‌دخت»

در خانه تقی خان برخلاف جامعه مردسالار گذشته ایران، زن جایگاه ویژه و والایی دارد. از گلنار دختر عزیزدردانه خان گرفته تا همسر و مادر او. گلنار قهرمان داستان گیل‌دخت است.

فیلمساز برای نزدیکی و همذات پنداری بیشتر مخاطب با این دخترگیلانیِ خان زاده نریشن‌هایی را از زبان او در داستان گنجانده است تا مخاطب با شنیدن صدای ذهن و قلب این دختر همواره در تنهایی‌ها، نبردها و دودلی‌هایش همراه او باشد.

گلنار باوجود آنکه تک فرزندی در عمارت خان است دختری لوس و بی دست و پا نیست، جسارت و زبان سرخ و تند و تیزی دارد. یادمان بیاید که برای دیدار با اسماعیل چگونه خودش را به آب و آتش زد.

نوه محمود پاک نیت در شمالسریال گیلدخت

دختر خان بودن گلنار را مغرور و متکبر بار آورده است و معلوم نیست با وجود این غرور و تکبر و حس برتری که نسبت به رعایا در وجود اوست چگونه عاشق مردی از طبقه رعیت شده است.

داستان عشق این دو نفر براساس گفته‌های آنان به گذشته و زمان حضور خان در تهران بازمی‌گردد و بهتر بود فیلمساز برای باورپذیرتر شدن این عشق اولین دیدار و نحوه شکل‌گیری این رابطه را با فلاش بکهایی نشان می‌داد.

همیشه عشق میان دونفر که بایکدیگر بسیار متفاوت‌اند می‌تواند دستمایه داستانی جالب و جذاب باشد و در گیل‌دخت دخت این موضوع وجود دارد؛ علاوه بر اختلاف طبقاتی شدید میان گلنار و اسماعیل به نظر می‌رسد از لحاظ اخلاقی و اعتقادی هم میان آنها فاصله‌ای از زمین تا آسمان است.

نوه محمود پاک نیت در شمالگیلدخت

اسماعیل بقول خودش برای نجات مردم از ظلم و ستم قاجار از نوجوانی درس و کتاب
را کنار گذاشته و اسلحه بدست گرفته و به جمع عیاران پیوسته است
اما گلنار خودش عاملی برای ظلم و ستم به رعیت است؛ یادمان بیاید
برخوردهای توهین آمیز او با زنان مطبخ و حتی میرزا رضا را.

ایسنتاگرام و نیک صالحی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس