جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ جدید و دخترانه مهنا سیدی بازیگر خردسال «دودکش ۲»

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
مهنا سیدی بازیگر اخبار گوناگون
در این ویدئو تصاویری از مهنا سیدی بازیگر خردسال تلویزیون ایران را مشاهده می کنید که در سریال دودکش 2 ایفای نقش کرده بود

مهنا سیدی هنرپیشه خردسال تلویزیون ایران است که با بازی در سریال ملکه گدایان دیده شد. اما بیشتر معروفیتش در سریال دودکش ۲ بود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از تیپ مهنا سیدی بازیگر را برای شما قرار دهیم که بزرگ شده است

تیپ مهنا سیدی بازیگر

در این ویدئو تیپ مهنا سیدی بازیگر خردسال کشورمان را مشاهده می کنید

 ویدئویی از بازیگر خردسال سریال دودکش

در خلاصه داستان سریال آمده است:

«خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!

بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می رسد، بستر قمپزش گسترده تر از قبل شده است و با عقبه ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می شوند که بی هیچ شائبه ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می گذارند، تاثیر گذار هستند!».

مهنا سیدی بازیگرتیپ مهنا سیدی بازیگر

بیوگرافی مهنا سیدی

بازیگری از آموزشگاه بارانا آموخته و سپس بطور حرفه ای وارد عرصه سینما و تلویزیون شده است. او در نخستین اثر حرفه ای خود در سریال ملکه گدایان در کنار آرمان درویش و باران کوثری و رویا نونهالی پانته‌آ بهرام ، فرزاد فرزین ،محمدرضا غفاری ، الهام کردا ،رضا بهبودی… ایفای نقش کرد.

مهنا به تازگی در سریال دودکش ۲ در کنار بازیگرانی چون هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، بهنام تشکر ،نگار عابدی و محمدرضا شیرخانلو در نقش پوریا و … تجربه خوبی را در زمینه بازیگری اندوخت و برای کارهای هنری او در آینده بسیار کارآمد است

مهنا سیدی بازیگرمهنا سیدی بازیگر سریال دودکش

مهنا سیدی در سریال ملکه گدایان

او در سریال ملکه گدایان در نقش کودکی باران کوثری ایفای نقش کرده است که اولین حضور حرفه ای او در بازیگری محسوب میشود

اینستاگرام و حرف تازه

 

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس