جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تصویر جدید ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بعد از شایعه درگذشتش

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
تصویر جدید ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بعد شایعه درگذشتش اخبار گوناگون
ابوالفضل پورعرب یکی از ستاره های سینما به خصوص در دهه هفتاد بوده است. او زمانی که بازیگران خوش چهره و چشم رنگی پا به سینما نگذاشته بودند در نقش های مختلف می درخشید.

قطعا فیلم سینمایی عروس با بازی نیکی کریمی و ابوالفضل پورعرب یکی از فیلم های متفاوت به خصوص در اواخر دهه شصت بوده است که توانست نظر مخاطب سینما را به شدت جذب کند. هر کدام ا این دو هنرمند در دهه هفتاد مسیری را انتخاب کردند و به ستاره های سینما تبدیل شدند. با این حال اقای پور عرب چند سالی درگیر سرطان شد و از سینما دور ماند. ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بعد شایعه درگذشتش را در پرشین وی ببینید.

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

ابوالفضل پورعرب ۲۹ آبان از مشکل به وجود آمده سر فیلمبرداری فیلمی به کارگردانی خودش صحبت کرد و گفت که از چند روز پیش‌تر برای رفع عفونت در بیمارستان بستری شده است.

تصویر جدید ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بعد شایعه درگذشتشتصویر جدید ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بعد شایعه درگذشتش

او در آن زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که پایش به دلیل حادثه‌ای زخمی و درگیر عفونت شد.

حالا پس از حدود دو هفته، علی تقی‌پور -تهیه‌کننده این مستند- درباره روند درمان پورعرب به ایسنا می‌گوید: دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود اما متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت. فعلا شورای پزشکی در حال بررسی است تا درمان را ادامه دهند.

ستاره سال های دور سینماستاره سال های دور سینما

وی پیشتر هم گفته بود که احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش‌ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و فیلمهای ماندگاری همچون عروس، نرگس،‌ چهره، دستهای آلوده ، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد. او در فیلم توقیفی “کاناپه ” به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده است.

شکست سرطان

ابوالفضل پورعرب در ۳۰ دی ۱۳۸۹ وقتی ۴۹ ساله بود بعلت ابتلا به بیماری سرطان در بیمارستان بهمن تهران بستری و تحت شیمی درمانی قرار گرفت در نهایت بعد از پنج سال و سه عمل جراحی ایشان توانست به این بیماری غلبه کند.

پورعرب و شکست سرطانپورعرب و شکست سرطان

کسی به عیادتم نیامد

سرطان من سرطان اثنی عشر بود که با شکستگی جناق سینه‌ ام شروع شد اما خوش‌ خیم بود اما من از نظر روحی زجر سرطان بدخیم را کشیدم برادرم یک دسته گل و یک جعبه شیرینی آورده بود که اگر کسی به عیادتم آمد از آنها پذیرایی شود اما هیچکس نیامد

اینستاگرام ـ عصر ایران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس