شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

آخرین خبر از قیمت تماشای مسابقه ایران و امریکا در سینما

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
مسابقه ایران و امریکا اخبار گوناگون
در این مطلب درباره قیمت بلیط تماشای مسابقه ایران و امریکا در سینماهای کشور صحبت می کنیم که قرار است امشب برگزار شود

تیم ملی ایران در سومین مسابقه خود در جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف تیم ملی آمریکا می رود. او برای صعود به مرحله بعد به یک مساوی نیاز دارد. بنا به تصمیم دولت قرار است این بازی در سینماهای کشور پخش شود. در ادامه در پرشین وی درباره قیمت بلیط تماشای مسابقه ایران و امریکا در سینما صحبت می کنیم

مسابقه ایران و امریکا در سینما

از ماه‌ها قبل بحث‌های زیادی درباره پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها مطرح بود، ولی این موضوع حتی تا یک روز مانده به شروع مسابقات هم به سرانجام نرسید و در نهایت بنا به دلایلی که چندان به طور رسمی اعلام نشده، این موضوع منتفی شد.

مهم‌ترین دلیل اجرایی نشدن پخش مسابقات تیم فوتبال ایران در جام جهانی به ناآرامی‌های جامعه برمیگشت اما با این حال عصر روز گذشته سازمان سینما اعلام کرد که مسابقه سوم تیم ایران در جام جهانی در سینماها پخش خواهد شد و مجوز این کار صادر شده است.

پیش‌تر دستورالعملی برای پخش زنده مسابقات فوتبال ایران در سینماها از سوی اداره کل نظارت بر نمایش آثار سینمایی به اداره‌های کل ارشاد استان‌ها ارسال شده بود.

 مسابقه ایران و امریکامسابقه ایران و امریکا

اما پس از تلاش های فراوان بازی فوتبال ایران و آمریکا امشب در سینماهای سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

به پیشنهاد انجمن سینماداران و تقاضای بخش‌هایی از جامعه، با تمهیدات صورت گرفته برای استفاده حداکثری علاقمندان فوتبال هماهنگ شد امشب ظرفیت سینماهای کشور به پخش مسابقه فوتبال جام جهانی قطر و بازی ایران و آمریکا اختصاص یابد.

قیمت تماشای بازی ایران در سینما

سینماهای کشور امشب با بلیت ۴۵ هزار تومانی میزبان تماشاگران مسابقه فوتبال ایران و آمریکا خواهند بود.

همچنین از سوی شورای صنفی نمایش پیش‌بینی شده بود که احتمالاً قیمت بلیت پخش فوتبال در سینماها از قیمت بلیت اکران فیلم در سینماهای مدرن یعنی سقف قیمت بلیت فیلم‌های سینمایی بیشتر خواهد بود اما برای این مسابقه بلیت‌ها ۴۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

به این ترتیب ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه، هشتم آذر بسیاری از سالن‌های سینمایی کشور مسابقه سانس پخش فوتبال را باز کرده‌اند که در شهرهای دیگر به قزوین، مشهد و نیشابور و در تهران به پردیس‌های کورش، ملت، ایران مال، مگامال، زندگی، هروی سنتر، شهرک، شمیران، گالریا، لوتوس، هدیش، موزه سینما و سینما شکوفه می‌توان اشاره کرد.

مسابقه ایران و امریکامسابقه ایران و امریکا در سینما

تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است در سومین دیدار خود در جام جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه ۸ آذرماه به مصاف آمریکا برود. ایران در این بازی پیراهن سفید را بر تن خواهد کرد.

همچنین تیم ملی آمریکا در این دیدار پیراهن آبی رنگ خود را خواهد پوشید.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در دیدار مقابل انگلیس با پیراهن قرمز وارد زمین مسابقه شدند
و در دیدار بعدی خود با لباس اصلی که رنگ سفید است وارد زمین مسابقه شده بودند.

شاگردان کارلوس کی‌روش در نخستین بازی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل انگلیس
شکست خوردند. در دومین بازی نیز یوزها برابر تیم ولز با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند.

همشهری انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس