چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن عروسی پدر و مادر لیلا حاتمی که آن زمان خیلی سر و صدا کرد

تاریخ نشر :جمعه 24 نوامبر 2023 اشتراک:
پدر و مادر لیلا حاتمی اخبار گوناگون
لیلا حاتمی بازیگر بسیار توانمند و موفق سینمای ایران است. این هنرمند کارهای شاخص بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به فیلم های لیلا و رگ خوب و بی پولی اشاره کرد.

در سال هایی که زری خوشکام در اوج بود به خواستگاری علی حاتمی پاسخ مثبت داد و یکی از هنری ترین ازدواج های تاریخی ایران رقم خورد. کاگردان بزرگ ایران که فیلم های ماندگاری را از خود به یادگار گذاشت تنها یک دختر هنرمند از خود به یادگار گذاشت. لیلا حاتمی که مشغول تحصیل در اروپا بود بعد از مرگ پدر به ایران بازگشت. عروسی پدر و مادر لیلا حاتمی را در پرشین وی ببینید.

عروسی پدر و مادر لیلا حاتمی

تالار عروسی گل در ساختمان آلومینیوم تهران با این کیفیت و قیمت جشن عروسی برگزار می‌کرد. برگزاری عروسی در تالارها نیم قرن پیش خلاف عرف عمومی خانواده‌ها محسوب می‌شد. بیشتر مراسم عروسی در خانه والدین داماد و یا عروس برگزار می‌شد. در صورت نیاز خانه همسایه‌ها و یا حتی مدارس در روزهای تعطیل به محل عروسی زوج‌هی جوان تبدیل می‌شد.

به همین دلیل برگزاری عروسی در تالارها در نزد افکار عمومی یک عروسی مجلل و تشریفاتی به حساب می‌آمد. مدیریت تالار گل در ساختمان آلومنیوم خیابان جمهوری آذر ۱۳۵۱ آگهی در روزنامه اطلاعات منتشر و قیمت خدمات خود در قبال رقم برای هر یک نفر مهمان ۵۵ تومان و ۵ ریال اعلام کرد. آگهی را بخوانید و عکسی از مراسم ازدواج شادروان علی حاتمی و همسرش زری (زهرا) خوشکام در همان سال‌ها را تماشا کنید که در مجله اطلاعات هفتگی منتشر شده.

عکس عروسی علی حاتمی و زری خوشکام ۵۰سال پیش!

عکس عروسی علی حاتمی و زری خوشکام ۵۰سال پیش!عکس عروسی علی حاتمی و زری خوشکام ۵۰سال پیش!
جشن عروسی پدر و مادر لیلا حاتمی که آن زمان خیلی سر و صدا کردجشن عروسی پدر و مادر بازیگر فیلم لیلا که آن زمان خیلی سر و صدا کرد
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده