جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

جشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعه

تاریخ نشر :دوشنبه 02 ژانویه 2023 اشتراک:
جشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعه اخبار گوناگون
شوال سام در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۳ در شهر استانبول بدنیا آمده اسـت. شوال یکی از دو دختر هنرمند معروف لمن سام اسـت. مادرش خواننده و ترانه سرای قدیمی ترک اسـت و پدر او سلیم سام نیز موزیسین اسـت. او وقتی ۶ ساله بود، پدر و مادرش از هم جدا شدند.

سیب ممنوعه یکی از سریال‌های جذاب و پرطرفدار ترکیه‌ای می‌باشد. از بازیگران نقش اول این سریال می‌توان به شوال سام اشاره کرد که با نقش آفرینی بی‌نظیر خود در کاراکتر اندر چلبی توجه‌های بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. سال نو شوال سام را در پرشین وی ببینید.

سال نو شوال سام

جشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعه

جشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعهجشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعه

تحصیلات ابتدایی را در مدرسه حسنعلی یوسل و دبیرستان را در هنرستان فنی و در رشته ساخت و ساز ساختمان گذراند تا اینکه وارد دانشگاه مرمره در رشته گرافیک شد.

ازدواج شووال سام

او در سال ۱۹۹۳ با بازیکن افسانه ای تیم بشیکتاش متین تکین ملقب به طوفان زرد ازدواج کرد و این وصلت تا سال ۱۹۹۹ به طول کشید. حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به اسم تاریک امیر می باشد.

شروع بازیگری شوال سام

در سال ۱۹۹۳ وقتی ۲۰ ساله و دانشجو بود در تست بازیگری پذیرفته و با سریال Süper Baba (پدر فوق العاده) جلوی دوربین رفت، پخش این مجموعه تا سال ۱۹۹۸ او را به شهرت زیادی رساند سپس در سال ۲۰۰۲ با فیلم مرغ دریایی و استانبول وارد سینما شد.

جشن سال نو در خانه شوال سام و بازیگر سریال سیب ممنوعهشوال سام

خوانندگی شوال سام

او که از کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت با تشویق مادرش در سال ۲۰۰۶ وقتی ۳۳ ساله بود اولین آلبوم خود بنام sek (شک) را منتشر کرد، یکسال بعد دومین آلبوم خود بنام İstanbul’s Secrets (اسرار استانبول) در سبک هیپ هاپ را عرضه کرد که مورد تحسین طرفداران خود قرار گرفت.

خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه:

ماجرای دختری زیباست که از طرف مردی که عاشقش است فریب خورده و نادیده گرفته میشود . . . در نتیجه این اتفاق دختر رویای ثروتمند شدن و . . . در سر دارد که قصه ” سیب ممنوعه” را رغم میزند. در ادامه این دختر از طرف زنی ثروتمند مجبور به در بازی چالش برانگیزی خواهد شد…

سریال های ترکی «سیب ممنوعه» و «قضاوت» جریمه نقدی شدند!

شورای عالی رادیو و تلویزیون (RTÜK) مجموعه تلویزیونی پرطرفدار  شرکت مدیاپیم Medyapım، سیب ممنوعه ( Yasak Elma ) را به دلیل “معمول نشان دادن روابط نادرست خارج از ازدواج” و استفاده از دیالوگ های سطح پایین بین کاراکتر ها که به نهاد خانواده آسیب میزند جریمه نقدی کرد.

شووال سامشووال سام در سیب ممنوعه

شورای RTÜK تصمیم گرفت که تصاویر خشونت مسلحانه که به طور گسترده در مجموعه تلویزیونی قضاوت (Yargı) کانال D استفاده می شود، ممکن است باعث بی شخصیتی و تشویق خشونت در افراد شود و به همین منظور کانال D نیز جریمه نقدی شد.

اینستاگرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس