چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

تازه ترین عکس سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده در کشتی تفریحی دبی

تاریخ نشر :یکشنبه 23 اکتبر 2022 اشتراک:
سپهر حیدری و همسرش در کشتی اخبار گوناگون
در این مطلب تازه ترین عکس سپهر حیدری و همسرش در کشتی تفریحی لوکسی مشاهده می کنید که در دبی هستند

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران است که چند سالی است مدرسه فوتبالی در کیش تاسیس کرده و مدرس فوتبال در سطوح پایه است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از سپهر حیدری و همسرش در کشتی تفریحی را برای شما قرار دهیم

عکس سپهر حیدری و همسرش در کشتی

سپهر حیدری عکس جدیدی با همسرش منتشر کرد

سپهر حیدری و همسرش در کشتیعکس سپهر حیدری و همسرش در کشتی

مطرح ترین مراکز تفریح آبی در دبی

در ادامه به معرفی چند نمونه از مطرح ترین مراکز تفریح آبی در دبی می بردازیم

دلفیناریوم دبی

در مرکز دلفیناریوم می توانید به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه خاصی با دلفین ها تعامل کنید. نکته جالب این تعامل این است که حتی می توانید با این موجودات زیبا شنا کنید. لمس دلفین ها، بازی با دلفین ها، آموزش شنا با دلفین ها، تماشای برنامه های آبی و تفریحی به همراه دلفین ها از جمله مطرح ترین و معروف ترین تفریحات آبی دبی محسوب می شود.

کایاک سواری

کایاک سواری یکی از پر طرفدارترین ورزش های آبی در دبی محسوب می شود که به دو شکل تک سرنشین و دو سرنشین قابل سوار شدن است.از نکات جالب کایاک سواری در دبی این است که شما با سوار شدن در آن می توانید به آرامی به دل آب های بی کران بزنید و تا مدت زمان تعیین شده لذت های بی نظیری در مسیر دریا و ساحل تجربه کنید.

سپهر حیدری و همسرش در کشتیتفریحات آبی دبی

قایق سواری

در بین تفریحات آبی دبی یکی از لذت بخش ترین تفریحات جمعی، قایق سواری است. این تفریح که عموما بیش از ۴ نفر را می طلبد، شما را در ساحل جذاب جمیرا به گردش می برد.از جاذبه های جالب قایق سواری در دبی مرتبط با قایق بنانا است که به اسم قایق موزی نیز شناخته می شود. این قایق با شتابی هیجان انگیز شما را در ساحل به حرکت در می آورد.

جت اسکی

بدون شک در شهر مدرنی چون دبی وجود جت اسکی یکی از مهم ترین تفریحات این شهر به حساب می آید. این تفریح بسته به این که در چه فصلی از سال به دبی سفر می کنید می تواند دارای هزینه های متغیری باشد. این هزینه عموما در زمستان گران تر از تابستان در نظر گرفته شده است.

تفریحات آبیتفریحات آبی

پارک های آبی دبی

سوای از تمام آن چه در رابطه با تفریحات آبی دبی گفته شد، از مهم ترین تفریحات آن باید به پارک های آبی این شهر اشاره کرد. به طور مثال پارک وایلد وادی یکی از بزرگ ترین پارک هایی است که رتبه هفتم در سطح جهان و رتبه اول در خاور میانه را به خود اختصاص داده است.

اینستاگرام و شرکت مروارید

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس