سرنا امینی بلاگر جوان اینستاگرام در یک مراسم ختم

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
سرنا امینی بلاگر اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئو جدید طنز سرنا امینی بلاگر معروف اینستاگرامی را مشاهده می کنید که در یک مجلس ختم حضور پیدا کرده است

سرنا امینی از بلاگرهای معروف اینستاگرامی است که فعالیت زیادی دارد. این بلاگر جوان ویدئوهای اینستاگرامی طنزی درست می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئو جدید سرنا امینی بلاگر جوان را برای شما قرار دهیم

ویدئو جدید سرنا امینی بلاگر جوان

طنز سرنا امینی بلاگر جوان اینستاگرام از یک مراسم عزاداری

ویدئویی طنز از بلاگر معروف اینستاگرام

بلاگرهای اینستاگرامی چقدر درآمد دارند

درآمدهای بالا و زندگی لاکچری باعث شده تا خیلی‌ها قید کار را بزنند و سراغ بلاگری بروند. وقتی می‌بینند یک بلاگر از خانه ۶۰ متری شروع کرده و یک سال بعد در یک خانه لاکچری زندگی می‌کند و درآمد بالایی هم دارد خیلی‌ها تشویق می‌شوند سراغ این کار بی‌دردسر بروند.

تبلیغ لباس کودک، سیسمونی، جشن تعیین جنسیت و زایمان در بیمارستان‌های لاکچری و خیلی چیزهای دیگر … البته تعداد کمی هم هستند که در صفحه‌شان محتوای آموزشی منتشر می‌کنند. بلاگر واقعی کسی است که در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد و می‌تواند محتوا تولید کند اما خیلی‌ها تصور می‌کنند هر کسی پست زیادی بگذارد و دنبال‌کننده‌هایش بالا برود بلاگر می‌شود.»

سرنا امینی بلاگر بلاگرهای اینستاگرامی

نیلوفر از ابتدای امسال صفحه فروش لوازم آرایشی و مراقبت‌های پوستی راه انداخته و دل پری هم از بلاگرها دارد. می‌گوید بلاگرها با راه انداختن مسابقه و کمپین، دنبال‌کننده‌های خودشان را زیاد می‌کنند تا بتوانند تعرفه آگهی‌شان را بالا ببرند، البته هیچ وقت معلوم نمی‌شود کسانی که اسامی‌شان به‌عنوان برنده مسابقه اعلام می‌شود واقعی باشند: «از اول فروردین این صفحه را راه انداختم و ۲۴۰۰ دنبال کننده دارم.

سرنا امینی بلاگر اینستاگرام

برای اینکه فروش داشته باشم باید بازدیدکننده و دنبال کننده صفحه‌ام زیاد شود. به همین دلیل به دو بلاگر پول و محصول دادم تا برای من تبلیغ کنند. یکی از آنها ۲۰۰ هزار دنبال کننده داشت و برای یک استوری ۵۰۰ هزار تومان با چند محصول آرایشی و کرم پوست گرفت.

بعد از تبلیغ ۱۳۰۰ دنبال کننده به من اضافه شد ولی فقط دو نفر محصول خریدند.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس