دلجویی ساره بیات از یکتا ناصر زمانی که دخترش را باردار بود

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
بارداری یکتا ناصر اخبار گوناگون
یکتا ناصر بازیگر خوب کشورمان که چند سالیست معمولا فقط در سریال ها و فیلم های سینمایی شوهرش منوچهر هادی حضور پیدا می کند در سریال عاشقانه نقش کوتاهی داشت و و در آن زمان واقعا باردار بود.

بازی کوتاه یکتا ناصر در سریال عاشقانه تنها به دلیل حضور همسر کارگردانش بود و یک قصه کوتاه فرعی به به کل سریال ارتباطی نداشت. یکتا ناصر بعد از به دنیا آمدن دخترش صوفیا در سریال دل منوچهر هادی ظاهر شد. بارداری یکتا ناصر  در سریال عاشقانه را در پرشین وی ببینید.

بارداری یکتا ناصر

سکانسی از سریال عاشقانه

حاملگی اغلب به سه دوره سه ماهه تقسیم می شود که از نخستین روز آخرین قاعدگی شروع شده و تا زمان تولد نوزاد خاتمه می یابد . در سه ماهه نخست زن باردار باید با تغییرات بدنی خود نظیر خستگی ، تهوع و استفراغ ، حساسیت پستان ها و بی ثباتی خلق انطباق حاصل کند . سه ماهه دوم اغلب بیش از سایر مراحل بارداری برای زن باردار ارضا کننده است . بازگشت انرژی و پایان یافتن تهوع و استفراغ به زن امکان می دهد احساس بهتری پیدا کند و هیجان باردار بودن را تجربه کند .

بارداری یکتا ناصربارداری یکتا ناصر

سه ماهه سوم در بسیاری از زنان با ناراحتی جسمی همراه است . همه دستگاه های بدن (قلبی – عروقی ، کلیه ، تنفس ، گوارش و غدد درون ریز ) دستخوش تغییرات عمیقی می شوند که ممکن است سبب بروز سوفل قلبی ، افزایش وزن ، تنگی نفس کوششی و سوزش سر دل ( پیروزیس ) شوند .

یکتا ناصر زمانی که دخترش را باردار بودیکتا ناصر زمانی که دخترش را باردار بود

در برخی موارد لازم است به زن باردار اطمینان داد که مدت کوتاهی پس از زایمان ( عموماً ظرف ۴ تا ۶ هفته ) به حالت عادی باز می گردند .

تکرر ادرار از بارزترین علائم بارداری

زمانی که زنی باردار شود، تعداد دفعات ادرار کردن در او نیز ممکن است افزایش یابد،که به آن تکرر ادرار بارداری گفته می شود. این حالت در اکثر زنان باردار از هفته های اول آغاز دوران بارداری شروع شده و تا پایان این دوران و حتی تا زمان به دنیا آمدن نوزاد ادامه خواهد یافت، چون در کل دوران بارداری به ویژه در چند هفته اول از این دوران، بدن فرد حامله خون و مایعات اضافی را از طریق کلیه ها دفع می کند. همچنین، به یاد داشته باشید که با پیشرفت حاملگی مادر و رشد جنین داخل رحم او به دلیل فشار بیشتری که رحم بر روی مثانه وارد می کند، این احساس بیشتر خواهد شد.

اینستاگرام ـ فیلیا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس