جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ست لباس راحتی آنجلینا جولی و فرزندانش در خیابان سوژه خبری شد

تاریخ نشر :دوشنبه 24 اکتبر 2022 اشتراک:
ست لباس انجلینا جولی اخبار گوناگون
آنجلینا جولی بازیگر شناخته شده هالیوودی است که این روزها بیشتر تمرکز خود را بر روی مشکلات جوامع بشری گذاشته است . او در امریکا و در بسیاری از کشور ها محبوبیت دارد.

خانواده انجلینا جولی با وجود فرزندانش خانواده ای شاد است. او همه تلاشش را کرد که بعد از جدایی از برد پیت بتواند حضانت فرزندانش را به عهده بگیرد و بارها نشان داده است که مادری کامل برای فرزندان نوجوانش است. ست لباس انجلینا جولی و فرزندانش در خیابان را در پرشین وی ببینید.

ست لباس انجلینا جولی

آنجلینا جولی در کنار پسرش در حالی سوژه رسانه‌ها شد که استیل جدیدش حسابی جنجال به پا کرد. پوشیدن لباسی مشابه پیژامه باعث شد کاربران شبکه‌های مجازی حسابی استایل بازیگر هالیوودی را سوژه خود قرار دهند.

استایل جدید و جنجالی آنجلینا جولی با  پیژامه

استایل جدید و جنجالی آنجلینا جولی با  پیژامهاستایل جدید و جنجالی آنجلینا جولی با  پیژامه
استایل جدید و جنجالی آنجلینا جولی با  پیژامهست لباس راحتی آنجلینا جولی و فرزندانش
استایل جدید و جنجالی آنجلینا جولی با  پیژامهست لباس انجلینا جولی

آنجلینا جولی ستاره آمریکایی برنده جایزه اسکار قرار است نقش ماریا کالاس خوانند مشههور اپرا را در فیلم جدید پابلو لارین فیلمساز شیلیایی بازی کند.

درام «ماریا» داستان پرغوغا، زیبا و تراژیک زندگی بزرگترین خواننده اپرای جهان را در واپسین روزهای زندگی اش در پاریس در دهه ۷۰ میلادی به تصویر می کشد. فیلمنامه این فیلم را استیون نایت خالق «پیکی بلایندرز» که آخرین بار با لارین در فیلم «اسپنسر» همکاری داشت، نوشته است.

آنجلینا جولی در بیانیه ای در این باره گفت: من وظیفه ام را نسبت به زندگی و میراث ماریا کالاس بسیار جدی می گیرم و برای مقابله با این چالش تمام تلاش خودم را خواهم کرد.جولی همچنین تاکید کرد: پابلو لارین کارگردانی است که مدتهای زیادی او را ستایش می کردم. اینکه من اجازه دارم با همراهی لارین و با فیلمنامه ای از استیون نایت از زندگی ماریا بیشتر صحبت کنم، یک رویا است.

پابلو لارین درباره این فیلم و این همکاری گفت: به دست آوردن فرصتی برای ترکیب دوتا از عمیق ترین و شخصی ترین علایقم یعنی سینما و اپرا آرزویی بود که مدت ها در سر داشتم. انجام این کار با آنجلینا (جولی) هنرمندی فوق العاده شجاع و کنجکاو، یک فرصت شگفت انگیز و یک هدیه واقعی است.

کالاس خواننده سوپرانوی یونانی تبار آمریکایی بود که لئونارد برنشتاین از او به عنوان «انجیل اپرا» یاد می کرد. کالاس نه تنها برای صدایش، بلکه برای خبرهای مربوط به روابط شخصی اش از جمله با ارسطو اوناسیس شناخته می شد. کالاس در سن ۵۳ سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

اینستاگرام ــ وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس