شغل جالب مهوش وقاری قبل از بازیگری و معروف شدن

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 نوامبر 2022 اشتراک:
شغل قبلی مهوش وقاری اخبار گوناگون
در این مطلب درباره شغل قبلی مهوش وقاری بیشتر صحبت می کنیم. این بازیگر پیشکسوت قبل ازینکه بازیگر شود به کار دیگری مشغول بود

مهوش وقاری بازیگر پیشکسوت سینمای ایران و همسر محسن قاضی مرادی مرحوم است که سالها از او پرستاری کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره شغل قبلی مهوش وقاری با شما صحبت کنیم که او در اینستاگرام درباره آن توضیح داد

شغل قبلی مهوش وقاری

مهوش وقاری اب انتشار عکسی نوشت:

من معلم دبیرستان بودم و آن زمان برای بچه های کلاس دوازده تدریس می کردم. این را هم باید بگویم اولین روزهای استخدام من در آموزش و پرورش جزو خاطرات خوشایندم است؛ زیرا روزانه در یک مدرسه راهنمایی در حوالی میدان خراسان تدریس می کردم و شبانه هم به خانم های سن بالا و افرادی که ترک تحصیل کرده بودند، آموزش می دادم. البته آن موقع آن کلاس برای من خودش یک مدرسه بود زیرا من از آن خانم های سن بالا بسیاری چیزها را یاد گرفتم.

شغل قبلی مهوش وقاریشغل قبلی مهوش وقاری بازیگر

مزایا و معایب شغل معلمی

معایب شغل معلمی

معلمانی که استخدام رسمی نیستند و به صورت قرار دادی کار می کنند ، حقوق زیادی ندارند و درآمدشان به ازای ساعات کاری است. در حال حاضر حقوق معلمان حق التدریس به ازای هر یک ساعت تدریس حدود ۱۸ تا ۲۵ هزار تومان است.

معلمانی که به صورت حق التدریس کار می کنند ، عموما بیمه و مزایا ندارند.گاهی معلمان مجبورند که سالها در یک مقطع آموزشی به تدریس بپردازند.

شغل قبلی مهوش وقاریشغل معلمی

حقوق معلمان به اندازه انرژی و زحمتی که متحمل می شوند ، نیست و با وجود آنکه تعدادی از معلمان برای حقوق و دریافتی های کم خود اعتراض داشته اند ، اما همچنان بسیاری از معلمان حقوق زیادی ندارند. در حال حاضر حقوق ماهانه معلمان حدود ۴ میلیون تومان در ماه است.

مزایای شغل معلمی

ساعت کاری معلمان استخدام رسمی از ساعت کاری کارمندان سایر سازمان ها کمتر است.

معلمیمعلمی

حقوق معلمان ماهیانه پرداخت می شود و عیدی سالانه ، بیمه درمانی ، پاداش و … نیز شامل حالشان می شود.
اگر معلمی استخدام رسمی شده باشد ، از حق بازنشستگی برخوردار خواهد بود.
معلمان سه ماه تابستان و تعطیلات عید را کامل تعطیل هستند و به ازای آن حقوق نیز دریافت می کنند.

اینستاگرام و پاسخ باما

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس